25.07.2023

Współpraca między Akademią WSB i Śląskim Stowarzyszeniem Chorych na SM " SezaM"

Z dumą informujemy, że wczoraj doszło do wyjątkowego wydarzenia dla Akademii WSB. Z ogromną radością podpisaliśmy umowę o współpracy ze Śląskim Stowarzyszeniem Chorych na SM "SezaM". W tym szczególnym dniu Uczelnię reprezentowała Pelnomocnik ds. Osób z Niepełnosprawnością - mgr Sylwia Bartela oraz dr Karolina Sygulska.

Ta ważna umowa otwiera przed nami wiele fascynujących możliwości.
Chcielibyśmy się podzielić z Wami jej głównymi celami:

Wspólna realizacja przedsięwzięć edukacyjnych, naukowych i badawczo-rozwojowych.
Podnoszenie kwalifikacji zawodowych zainteresowanych studentów i słuchaczy poprzez organizację studiów podyplomowych i szkoleń we współpracy ze Śląskim Stowarzyszeniem Chorych na SM "SezaM".
Odbywanie przez studentów i słuchaczy praktyk zawodowych, które będą organizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem i regulowane odrębnymi porozumieniami.
Wspólna organizacja tematycznych konferencji i seminariów; przedstawiciele Stowarzyszenia "SezaM" wejdą w skład komitetów programowych konferencji organizowanych przez Akademię WSB.
Współpraca z Akademickim Biurem Karier Akademii WSB.
Wierzymy, że ta kooperacja przyniesie wiele pozytywnych efektów dla wszystkich zaangażowanych stron.