15.11.2023

Seminarium Project Management Edukacja 2023 w Warszawie z udziałem studentów z koła naukowego ProjectGO

W dniu 15.11.2023 r silna grupa Studencka z koła naukowego ProjectGO wraz Koordynatorem ds. IPMAStudent dr inż. Anną Śmiglewicz uczestniczyli w kolejnej edycji Seminarium Project Management Edukacja 2023 w Warszawie.

Seminarium PM Edukacja to doroczne wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie International Project Management Association Polska, Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Szkołę Główną Handlową, towarzyszące Konferencji IPMA Polska.

Celem Seminarium jest prezentowanie różnych metod i form kształcenia w zakresie zarządzania projektami na etapie edukacji akademickiej, możliwość spotkania i wymiany doświadczeń w tym zakresie oraz networking.

• W konferencji czynnie uczestniczyli członkowie koła ProjectGO, w sesji poświęconej działalności studenckiej i prostudenckiej wygłosili prelekcję pt. Międzynarodowe Projekty i Zrównoważone Zarządzanie: Jedność w różnorodności działań studenckich w Akademii WSB – Zuzanna Filus, inż. Kamila Ciszewska, Adam Gołębiowski - Koło Naukowe ProjectGo, Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej.
  • Konferencja była podsumowaniem akredytacji IPMAStudent - Student w roku akademickim 2022/23 Szczególne gratulacje należą się Studentowi Akademii WSB, Panu Kamilowi Kordosowi, który znalazł się w gronie czterech studentów w Polsce, którzy osiągnęli najlepsze wyniki egzaminu certyfikacyjnego IPMA-Student w 2023 roku! Podczas konferencji odebrał osobiście gratulacje i nagrodę.
  • Podczas konferencji nastąpił również Finał Konkursu Project Master 2023,  rozdano dyplomy oraz nagrody Zwycięzcom oraz Wyróżnionym autorom prac z zakresu zarządzania projektami w kategorii pracy licencjackiej, magisterskiej, podyplomowej oraz doktorskiej. W tegorocznym konkursie Wyróżniono pracę licencjacką Studenta Akademii WSB Pana Wojciecha Hojda, tytuł pracy: Projekt usprawnień w zarządzaniu projektami w firmie branży meblarskiej w oparciu o elitarne taktyki Navy Seals, Promotor dr Anita Labus. Laureatowi oraz Pani Promotor serdecznie gratulujemy!
  • Podsumowaniem dnia było uczestnictwo zgromadzonych gości w warsztatach praktycznych pn.  “Galimatias” – gra szkoleniowa, Dlaczego warto opracować kartę projektu?, “Hybrydowe Łowisko” – współpraca w zespole projektowym wszystkie warsztaty powadzone były przez doświadczonych PM
  • Seminarium PM Edukacja to okazja do spotkania się Koordynatorów IPMAStudent z Asesorami i wymiany swoich doświadczeń w zakresie prowadzonej w Uczelni certyfikacji.

Dwudniowy, bardzo intensywny projektowy wyjazd Studencki ponad wszystko pozwolił na integracje członków koła Naukowego, był okazją do wymiany doświadczeń, networking pozwolił na poznanie nowych ludzi i nawiązanie relacji z zapewnieniem dalszej współpracy !

W wyjeździe uczestniczyli Studentki i Studenci Akademii WSB, Członkowie koła z Wydziału Nauk Stosowanych w Dąbrowie Górniczej, z Wydziału Zamiejscowego w Krakowie oraz z Wydziału Zamiejscowego w Żywcu.

Międzywydziałowe koło Naukowe ProjectGO zaprasza do swoich szeregów. Zainteresowany? Nie zwlekaj, podejmij wyzwanie i stwórzmy razem pierwszy wspólny projekt!

Zapisy u Opiekuna Koła: dr inż. Anna Śmiglewicz asmiglewicz@wsb.edu.pl

Przewodnicząca Koła: Zuzanna Filus zuzanna.filus@wsb.edu.pl