Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Żywiec

Uniwersytet Dzieciecy w Żywcu

Artykuły

Teatralny Żywiec JUTRA „Najpiękniejszy PREZENT”

Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu oraz Teatralny Żywiec JUTRA serdecznie zapraszają dzieci na przedświąteczny spektakl pt. „Najpiękniejszy PREZENT”, który odbędzie się 21.12.2017 r. (czwartek), godz. 17:30 – 18:30 w Klubie Śrubka, ul. Grunwaldzka 13 Żywiec.


ZAPISY OBOWIĄZKOWE!!!

czytaj więcej o Teatralny Żywiec JUTRA „Najpiękniejszy PREZENT”

Każde dziecko może zostać Ekoludkiem – ochrona środowiska dla najmłodszych!

W dniu 18 listopada 2018 roku odbył się wyklad pt. "Każde dziecko może zostać Ekoludkiem - ochrona środowiska dla najmłodszych", prowadząca mgr Małgorzata Małecka-Tomala.


Dzieci, podczas zajęć poszerzyły swoją wiedzę dotyczącą recyklingu i segregacji śmieci oraz odnawialnych źródeł energii, a także ochrony przyrody i ekosystemów naturalnych oraz ich mieszkańców.

Mali studenci poznali takie ekosystemy jak las, pola uprawne i sady oraz przedstawiono im najważniejsze zasady ochrony środowiska, które mogą zastosować we własnym domu.


czytaj więcej o Każde dziecko może zostać Ekoludkiem – ochrona środowiska dla najmłodszych!

Nowa strona Uniwersytetów Dziecięcych WSB

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej nowej strony internetowej: ud.wsb.edu.pl, na której dostępna jest aktualna oferta warsztatowa Uniwersytetów Dziecięcych WSB oraz inne aktualne informacje dotyczące projektu.

Inauguracja Uniwersytetu Dziecięcego w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu

14 października 2017 roku w Sali Lustrzanej Nowego Zamku odbyła się inauguracja roku akademickiego 2017/2018 Uniwersytetu Dziecięcego w Żywcu. Mali miłośnicy nauki zostali powitani przez Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Żywcu dr Bogusława Wyleciała oraz Burmistrza Miasta Żywiec – Antoniego Szlagora - Honorowego Patrona.

czytaj więcej o Inauguracja Uniwersytetu Dziecięcego w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu

Rekrutacja trwa!

Szanowni Państwo, rok akademicki zbliża się wielkimi krokami. Inauguracja  Uniwersytetu  Dziecięcego WSB w Żywcu zaplanowana jest już na 14 października 2017 r. Rekrutacja uczestnikow zajęć dobiega końca, ale na dzieci ciekawe świata czekają jeszcze ostatnie wolne miejsca. Zachęcamy do kontaktu z koordynatorem Unwiersytetu Dziecięcego WSB: tel. 725 558 880.

Formularz rejestracyjny znajdą Państwo w zakładce "Rejetracja i opłaty".

Zapraszamy!

Zaproszenie na Inaugurację Uniwersytetu Dziecięcego w Żywcu

W sobotę, 14 października 2017 r. o godz. 14:00 w Sali Lustrzanej w Nowym Zamku w Parku Żywieckim zapraszamy na uroczystą Inaugurację Nowego Roku Akademickiego 2017/2018 Uniwersytetu Dziecięcego w Żywcu. Wykład Inauguracyjny pt. "Pogadaj z gadem" poprowadzi Izabela Sadza.

Podczas uroczystości nowi Studenci UD odbiorą indeksy,ktore zostaną wręczone im przez Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej dra Bogusława Wyleciała oraz Burmistrza Miasta Żywiec Antoniego Szlagora.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Inauguracji Studentów UD w Żywcu wraz z Rodzicami.

Rok akademicki 2016/17 Uniwersytetu Dziecięcego w Żywcu zakończony

24 czerwca 2017 r. zakończono kolejną edycję Uniwersytetu Dziecięcego w Żywcu.

czytaj więcej o Rok akademicki 2016/17 Uniwersytetu Dziecięcego w Żywcu zakończony

Rekrutacja na nowy rok wystartowała!

Już teraz mogą Państwo zapisać swoje dziecko na Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu na rok akademicki 2017/2018.

Formularz zgłoszeniowy muszą wypełnić zarówno nowi, jak i dotychczasowi studenci. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

A co nas czeka w przyszłym roku? Kolejne niezwykłe przygody ze światem nauki: zupełnie nowe interaktywne wykłady z różnych dziedzin nauki, inspirujące warsztaty, wycieczki i konkursy.

 
Uwaga! Do 30 czerwca opłata wynosi 50 zł. Zapisz swoje dziecko już dziś:
KLIKNIJ TUTAJ

Fabryka zwana organizmem

W dniu 03.06.2017 roku, odbył się kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Żywcu, który poprowadził dr hab. Armand Cholewka.

czytaj więcej o Fabryka zwana organizmem

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 | Strona 7 |


 

Nasi partnerzy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!