Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zawiercie

Uniwersytet Dziecięcy w Zawierciu

Artykuły

Rekrutacja na nowy rok wystartowała!

Już teraz mogą Państwo zapisać się na Uniwersytet Dziecięcy w Zawierciu na rok akademicki 2017/2018. Formularz zgłoszeniowy muszą wypełnić zarówno nowi, jak i dotychczasowi studenci. Liczba miejsc jest ograniczona.

A co nas czeka w przyszłym roku? Kolejne niezwykłe przygody ze światem nauki: zupełnie nowe interaktywne wykłady z różnych dziedzin nauki, inspirujące warsztaty, wycieczki i konkursy. 
Uwaga! Do 30 czerwca zapłacisz o 50 zł mniej. 
 Zapisz się już dziśKLIKNIJ TUTAJ 

Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Zawerciu

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Prezydenta Miasta Zawiercie, jak również Koordynatorów Uniwersytetów Dziecięcych WSB mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Dziecięcym w Zawierciu, które odbędzie się w sobotę, 10 czerwca o godz. 9.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu.

czytaj więcej o Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Zawerciu

Fabryka zwana organizmem - zapraszamy na kolejny wykład

Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Zawierciu, który odbędzie się 20 maja 2017 r. o godzinie 9.30  w Miejskim Ośrodku Kultury im. Adama Mickiewicza przy ulicy Piastowskiej 1 (duża sala).

Wykład „Fabryka zwana organizmem” poprowadzi dr hab. Armand Cholewka. Podczas zajęć dowiemy się m.in. który mięsień w ludzkim ciele jest najsilniejszy, czym wyróżnia się kość gnykowa oraz dlaczego lewe płuco jest mniejsze od prawego. 

Na najbliższym wykładzie dowiemy się „Jak coś podnieść, przenieść, zrzucić, no i rączek nie zabrudzić”.

Serdecznie zapraszamy na wykład  Uniwersytetu Dziecięcego w Zawierciu, który odbędzie się 1 kwietnia 2017 r. o godzinie 9.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu.

czytaj więcej o Na najbliższym wykładzie dowiemy się „Jak coś podnieść, przenieść, zrzucić, no i rączek nie zabrudzić”.

Instrumenty Świata- kolejny wykład UD w Zawierciu

4 marca 2017 roku o godzinie 9.30 w Uniwersytecie Dziecięcym w Zawierciu odbędzie się wykład pt. Instrumenty Świata. Pan dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentuje studentom instrumenty muzyczne z całego świata oraz opowie, jak są zbudowane i jaką rolę pełnią w danym społeczeństwie.

czytaj więcej o Instrumenty Świata- kolejny wykład UD w Zawierciu

Kolejny wykład przed nami

11 lutego 2017 roku o godzinie 9.30 w Miejskim Ośrodku Kultury im. Adama Mickiewicza odbędzie się wykład pt. Wędrówki po historii cywilizacji. Starożytny Egipt, który zostanie poprowadzony przez panią Annę Machacz.

czytaj więcej o Kolejny wykład przed nami

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach pt. "Muzyczna Galaktyka Talentów", które  odbędą się 21.04.2017 roku w Zawierciu w ramach projektu "Galaktyka Talentów". Zajęcia współfinansowane są ze środków Miniesterstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Warsztaty poprowadzi pani mgr Katarzyna Kiwior.

czytaj więcej o Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

UWAGA! "Pod napięciem" Zapraszamy na kolejny wykład

Serdecznie zapraszamy na wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Zawierciu pt. „Pod napięciem”, który odbędzie się 7 stycznia 2017 r. o godzinie 9.30 w Miejskim Ośrodku Kultury im. Adama Mickiewicza (ul. Piastowska 1). 

czytaj więcej o UWAGA! "Pod napięciem" Zapraszamy na kolejny wykład

Kolejny wykład przed nami

3 grudnia 2016 roku studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Zawierciu wezmą udział w kolejnym wykładzie. Pan dr Andrzej Kędziorski poprowadzi zajęcia pt. „Walka czy współpraca- co się bardziej opłaca”. Zapraszamy na godz. 9.30, sala 203.

czytaj więcej o Kolejny wykład przed nami

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 | Strona 7 |


 

Nasi partnerzy