Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zawiercie

Uniwersytet Dziecięcy w Zawierciu

Artykuły

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach pt. "Muzyczna Galaktyka Talentów", które  odbędą się 21.04.2017 roku w Zawierciu. Zajęcia zostaną poprowadzone przez panią mgr Katarzynę Kiwior.

czytaj więcej o Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

UWAGA! "Pod napięciem" Zapraszamy na kolejny wykład

Serdecznie zapraszamy na wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Zawierciu pt. „Pod napięciem”, który odbędzie się 7 stycznia 2017 r. o godzinie 9.30 w Miejskim Ośrodku Kultury im. Adama Mickiewicza (ul. Piastowska 1). 

czytaj więcej o UWAGA! "Pod napięciem" Zapraszamy na kolejny wykład

Kolejny wykład przed nami

3 grudnia 2016 roku studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Zawierciu wezmą udział w kolejnym wykładzie. Pan dr Andrzej Kędziorski poprowadzi zajęcia pt. „Walka czy współpraca- co się bardziej opłaca”. Zapraszamy na godz. 9.30, sala 203.

czytaj więcej o Kolejny wykład przed nami

Kolejne wykłady przed nami! Mali architekci, inspirujące budowle

Zapraszamy na kolejny wykład w ramach Uniwersytetu Dziecięcego w Zawierciu, który odbędzie się w już w tę sobotę 19 listopada 2016 r. o godz. 9.30.

Podczas wykładu studenci poznają różne gatunki zwierząt i owadów oraz i ich fascynujące budowle i konstrukcje. Przyjrzą się z bliska pięknu pajęczej sieci czy podążą niezwykłą drogą labiryntu korytarzy mrówczych metropolii. W tę fascynującą podróż zabierze naszych studentów Pan doktor Jacek Francikowski.

czytaj więcej o Kolejne wykłady przed nami! Mali architekci, inspirujące budowle

Już w sobotę kolejny wykład w ZUD!

Już w najbliższą sobotę tj. 29 października 2016 r. studentów Uniwersytetu Dziecięcego w Zawierciu zapraszamy na kolejny wykład.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.30 (prosimy o punktualne przybycie) w Miejskim Ośrodku Kultury.

Wykład dla Studentów pt. „Nowoczesne materiały, które potrafią myśleć” wygłosi dr hab. inż. Andrzej Katunin. 

Zapraszamy na Inaugurację Uniwersytetu Dziecięcego w Zawierciu

15 października 2016 r. (sobota) o godz. 13.00 rozpocznie się Inauguracja roku akademickiego w Uniwersytecie Dziecięcym w Zawierciu. W uroczystości udział wezmą Prezydent Miasta Zawiercie - p. Witold Grim oraz Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej - mgr Dominik Penar, którzy wręczą Indeksy UDZ nowym Studentom. Wykład inauguracyjny pt. "Kuchenne rewolucje, czyli fizyk w kuchni" poprowadzi Pan Korek. Serdecznie zapraszamy do udziału w Inauguracji Studentów UDZ wraz z Rodzicami.

Szczegółowe informacje zostaną przekazane Uczestnikom UDZ drogą mailową.

Inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017

Informujemy, że termin Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Dziecięcym został przesunięty na 15 października (sobota) na godz. 13.00. O szczegółach dotyczących organizacji wydarzenia będziemy Państwa informować drogą mailową. 

Rekrutacja na rok 2016/2017 trwa - zapisz się na Uniwersytet

Jeśli chcesz zostac studentem  Uniwersytetu Dziecięcego w roku akademickim 2016/2017, zapisz się już teraz. W nowym roku akademickim młodzi studenci wezmą udział w 10 nowych wykładach z różnych dziedzin nauki oraz w licznych warsztatach.

Sprawdź harmonogram wykładów i nie wahaj się - zarezerwuj miejsce już teraz.

Dla naszych dotychczasowych Studentów przygotowaliśmy specjalną promocję, która obowiązuje

Szczegóły związane z procesem rejestracji znajdą Państwo w zakładce Rejetracja i opłaty

Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego w UD Zawiercie

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Prezydenta Miasta Zawiercie, jak również Koordynatorów Uniwersytetów Dziecięcych WSB mamy przyjemność zaprosić Państwana Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2015/2016 w Uniwersytecie Dziecięcym w Zawierciu, które odbędzie się w sobotę 18 czerwca o godz. 14.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu.

 

Podczas Uroczystości dyplomy absolwentom tegorocznej edycji Uniwersytetu Dziecięcego w Zawierciu wręczą Prezydent Miasta – Pan Witold Grim, który jest Patronem Honorowym projektu, oraz prodziekan Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej – Pan Dominik Penar.
Dodatkową atrakcją Uroczystości będzie pokaz przyrodniczo-naukowy „Sokole oko” z udziałem ptaków drapieżnych.


Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Uroczystości. AG 14/6/16

 

czytaj więcej o Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego w UD Zawiercie

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 |


 

Nasi partnerzy