Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zawiercie

Uniwersytet Dziecięcy w Zawierciu

Artykuły

Na najbliższym wykładzie dowiemy się „Jak coś podnieść, przenieść, zrzucić, no i rączek nie zabrudzić”.

Serdecznie zapraszamy na wykład  Uniwersytetu Dziecięcego w Zawierciu, który odbędzie się 1 kwietnia 2017 r. o godzinie 9.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu.

czytaj więcej o Na najbliższym wykładzie dowiemy się „Jak coś podnieść, przenieść, zrzucić, no i rączek nie zabrudzić”.

Instrumenty Świata- kolejny wykład UD w Zawierciu

4 marca 2017 roku o godzinie 9.30 w Uniwersytecie Dziecięcym w Zawierciu odbędzie się wykład pt. Instrumenty Świata. Pan dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentuje studentom instrumenty muzyczne z całego świata oraz opowie, jak są zbudowane i jaką rolę pełnią w danym społeczeństwie.

czytaj więcej o Instrumenty Świata- kolejny wykład UD w Zawierciu

Kolejny wykład przed nami

11 lutego 2017 roku o godzinie 9.30 w Miejskim Ośrodku Kultury im. Adama Mickiewicza odbędzie się wykład pt. Wędrówki po historii cywilizacji. Starożytny Egipt, który zostanie poprowadzony przez panią Annę Machacz.

czytaj więcej o Kolejny wykład przed nami

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach pt. "Muzyczna Galaktyka Talentów", które  odbędą się 21.04.2017 roku w Zawierciu w ramach projektu "Galaktyka Talentów". Zajęcia współfinansowane są ze środków Miniesterstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Warsztaty poprowadzi pani mgr Katarzyna Kiwior.

czytaj więcej o Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

UWAGA! "Pod napięciem" Zapraszamy na kolejny wykład

Serdecznie zapraszamy na wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Zawierciu pt. „Pod napięciem”, który odbędzie się 7 stycznia 2017 r. o godzinie 9.30 w Miejskim Ośrodku Kultury im. Adama Mickiewicza (ul. Piastowska 1). 

czytaj więcej o UWAGA! "Pod napięciem" Zapraszamy na kolejny wykład

Kolejny wykład przed nami

3 grudnia 2016 roku studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Zawierciu wezmą udział w kolejnym wykładzie. Pan dr Andrzej Kędziorski poprowadzi zajęcia pt. „Walka czy współpraca- co się bardziej opłaca”. Zapraszamy na godz. 9.30, sala 203.

czytaj więcej o Kolejny wykład przed nami

Kolejne wykłady przed nami! Mali architekci, inspirujące budowle

Zapraszamy na kolejny wykład w ramach Uniwersytetu Dziecięcego w Zawierciu, który odbędzie się w już w tę sobotę 19 listopada 2016 r. o godz. 9.30.

Podczas wykładu studenci poznają różne gatunki zwierząt i owadów oraz i ich fascynujące budowle i konstrukcje. Przyjrzą się z bliska pięknu pajęczej sieci czy podążą niezwykłą drogą labiryntu korytarzy mrówczych metropolii. W tę fascynującą podróż zabierze naszych studentów Pan doktor Jacek Francikowski.

czytaj więcej o Kolejne wykłady przed nami! Mali architekci, inspirujące budowle

Już w sobotę kolejny wykład w ZUD!

Już w najbliższą sobotę tj. 29 października 2016 r. studentów Uniwersytetu Dziecięcego w Zawierciu zapraszamy na kolejny wykład.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.30 (prosimy o punktualne przybycie) w Miejskim Ośrodku Kultury.

Wykład dla Studentów pt. „Nowoczesne materiały, które potrafią myśleć” wygłosi dr hab. inż. Andrzej Katunin. 

Zapraszamy na Inaugurację Uniwersytetu Dziecięcego w Zawierciu

15 października 2016 r. (sobota) o godz. 13.00 rozpocznie się Inauguracja roku akademickiego w Uniwersytecie Dziecięcym w Zawierciu. W uroczystości udział wezmą Prezydent Miasta Zawiercie - p. Witold Grim oraz Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej - mgr Dominik Penar, którzy wręczą Indeksy UDZ nowym Studentom. Wykład inauguracyjny pt. "Kuchenne rewolucje, czyli fizyk w kuchni" poprowadzi Pan Korek. Serdecznie zapraszamy do udziału w Inauguracji Studentów UDZ wraz z Rodzicami.

Szczegółowe informacje zostaną przekazane Uczestnikom UDZ drogą mailową.

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 |


 

Nasi partnerzy