Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zapraszamy do Świata Ilustracji!

Zapraszamy do udziału w konkursie, w której główną nagrodą jest 15 miejsc na warsztaty pt. "W świecie ilustracji”.

Podczas zajęć przeniesiemy się do świata książek oraz pięknych ilustracji, które je zdobią. Poznamy metody ilustrowania książek oraz rodzaje ilustracji. W ramach warsztatów pt. "W świecie ilustracji", które odbędą się w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej w poniedziałek 12 grudnia 2016 r. w godz. 17.00 - 18.00 studenci wcielą się w rolę profesjonalnego ilustratora!

Weź udział w konkursie i zdobądź bezpłatną wejściówkę.

Aby otrzymać bezpłatne zaproszenie na warsztaty, należy wykonać własnoręcznie ilustrację do wiersza Juliana Tuwima p.t. „Lokomotywa”.

O udziale dziecka w warsztacie decydować będzie kolejność nadesłanych zgłoszeń. Wygrywa 15 pierwszych zgłoszeń. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres emleczko@wsb.edu.pl. W treści wiadomości prosimy podać imię i nazwisko dziecka, miasto, w którym dziecko uczęszcza na Uniwersytet Dziecięcy, numer telefonu oraz adres e- mail rodzica. Do wiadomości prosimy dołączyć zdjęcie dziecka, trzymającego wykonaną przez nie ilustrację.

 

W warsztatach mogą wziąć udział wyłącznie studenci Uniwersytetów Dziecięcych WSB.

 

Warsztaty "W świecie ilustracji" finansowane są ze środków Biblioteki Akademickiej WSB, zajęcia poprowadzi pani Dagmara Podczasiak.

 

Dagmara Podczasiak - Absolwent Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim. Animator czasu wolnego, który na co dzień pracuje w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach. Współpracowała z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Mierzęcicach, jak również z Wydawnictwem Zakamarki. W wolnym czasie lubi czytać książki, słuchać muzyki, chodzić do kina i teatru. Ponadto lubi podróżować i poznawać nową kulturę i obyczaje. Miłośniczka zwierząt, zwłaszcza kotów.

 

Przypominamy, że w warsztatach Uniwersytetów Dziecięcych WSB dzieci uczestniczą samodzielnie (rodzice oczekują na dzieci na zewnątrz sali). Prosimy Państwa o punktualne przyprowadzanie dzieci na zajęcia oraz punktualne odbieranie dzieci po zajęciach z sali wykładowej. 

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!