Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy! 

 

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

 
 
 
 
 
 

XV Dzień Przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Dzień Przedsiębiorczości to ogólnopolskie cykliczne wydarzenie realizowane przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Program objęty jest Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Wyższa Szkoła Biznesu  jako jeden z interesariuszy Dąbrowskiej Rady Biznesu we współpracy z Urzędem Miasta Dąbrowa Górnicza, po raz kolejny uczestniczyła w powyższym wydarzeniu.

Tegoroczna, już XV edycja Dnia Przedsiębiorczości odbyła się w dniu 21 marca. Wyższa Szkoła Biznesu gościła uczniów reprezentujących Zespół Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej.

 

Uczniowie w ramach jednodniowych praktyk mieli możliwość uczestniczyć w pracy pracowników poszczególnych działów uczelni. 

Mogli zaobserwować jak z praktycznego punku widzenia wygląda praca m.in. specjalistów ds. organizacji szkoleń oraz studiów podyplomowych, konsultantów ds. rekrutacji czy specjalistów ds. studenckich. Uczniowie uczestniczyli w dedykowanych specjalnie dla nich warsztatach w ramach Akademii Rozwoju Kompetencji, a także mieli szansę na bezpośredni kontakt z pracodawcami podczas równolegle odbywających się w tym dniu Targach Pracy i Praktyk Studenckich.

 

Praktyczne zapoznanie z wymarzonym zawodem dało możliwości do urealnienia obrazu przyszłej pracy.  Zapraszamy uczniów za rok!

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl