Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy! 

 

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

 
 
 
 
 
 

XI Światowy Tydzień Przedsiębiorczości.

 

 

W dniach 12-18 listopada 2018 r. Akademickie Biuro Karier zaprasza Studentów, Absolwentów i wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem zawodowym oraz poszerzaniem swoich kontaktów biznesowych do udziału w cyklu warsztatów i wykładów w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

 

 

 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku, obecnie w 170 krajach. Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i kampanie promocyjne z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych.


Akademia WSB od wielu lat aktywnie uczestniczy w inicjatywie promując postawy przedsiębiorcze oraz nowoczesne metody myślenia i działania, m.in. poprzez umożliwienie uczestnikom spotkań ze znanymi przedsiębiorcami, szkoleniowcami, autorytetami z poszczególnych branż. 

 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Akademii WSB to warsztaty, wykłady, szkolenia, spotkania biznesowe, to najbardziej inspirujący tydzień w roku.


Szczegółpowe informacje oraz plan wydarzenia w zakładce Światowy Tydzień Przedsiębiorczości oraz w pokoju 320.

 

Zapraszamy!

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl