Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Włoski koncern Cebi partnerem WSB

W dniu 17 grudnia 2014 r. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej nawiązała współpracę ze firmą Cebi International S.A. – włoskim potentatem na rynku automotive i AGD. W spotkaniu uczestniczyli: Elvinger Rene, Prezes Zarządu, Paulo Plantini, Plant Manager, Piotr Przybytek, Engeenering Departament Manager oraz Petro Vinci, Regionalny Pełnomocnik Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w Polsce i dr Marcin Lis, Prorektor WSB ds. Rozwoju i Spraw Studenckich.

Współpraca Uczelni z polskim oddziałem firmy Cebi zakłada przede wszystkim zaangażowanie studentów WSB do projektów naukowo-badawczych i programu stażowego. Najlepsi studenci WSB znajdą zatrudnienie we włoskim koncernie.

 

Grupa CEBI International SA powstała w 1994 roku  w wyniku połączenia firm Sogemi i CEBI International. Koncern specjalizuje się w produkcji elementów dla przemysłu motoryzacyjnego i AGD. Firma jest światowym liderem w produkcji pomp myjących i czujników temeperatury. Swoje oddziały firma posiada w 10 krajach. Polski oddział Cebi znajdujde się w Sosnowcu.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy