Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wkrótce w Akademii WSB

Legenda

Artykuły

I Bal Absolwentów studiów MBA

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w I Balu Absolwentów studiów MBA, który odbędzie się w dniu 23 listopada 2019 r. w hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej o godz. 19.30.

czytaj więcej o I Bal Absolwentów studiów MBA

Wybory do Samorządu Studenckiego

Już 25 października o godzinie 15:00 odbędą się wybory do Samorządu Studentów Akademii WSB. Zachęcamy do aktywnego oddawania głosów na kandydatów oraz do zgłaszania kandydatur. 

czytaj więcej o Wybory do Samorządu Studenckiego

Konferencja SI Sensory processing disorder „Niezwykłe dzieci z zaburzeniami Inteligencji Sensorycznej”

Zapraszamy do udziału w Konferencji SI Sensory processing disorder „Niezwykłe dzieci z zaburzeniami Inteligencji Sensorycznej”, która odbędzie się 19 października 2019 r. Partnerem wydarzenia jest Akademia WSB.

czytaj więcej o Konferencja SI Sensory processing disorder „Niezwykłe dzieci z zaburzeniami Inteligencji Sensorycznej”

Warsztaty metodologiczne dla doktorantów

Akademia WSB zaprasza doktorantów do udziału w warsztatach metodologicznych. Celem inicjatywy jest wsparcie młodych pracowników naukowych na etapie przygotowania rozprawy doktorskiej z obszaru nauki o zarządzaniu i jakości. Warsztaty odbędą się w dniach 18-19 października 2019 r. w Dąbrowie Górniczej w Akademii WSB.

czytaj więcej o Warsztaty metodologiczne dla doktorantów

Akademia WSB Partnerem 9. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach 9. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który w dniach 16-18 października 2019 roku odbędzie się na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Akademia WSB jest Partnerem Kongresu, a dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB - Rektor Akademii WSB – wchodzi w skład Rady Programowej tej inicjatywy. 


czytaj więcej o Akademia WSB Partnerem 9. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw 

Nasi partnerzy