Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Wkrótce w Akademii WSB

Legenda

Artykuły

Spotkanie wigilijno-noworoczne w Akademii WSB

Zapraszamy na spotkanie wigilijno-noworoczne, które odbędzie się 14 grudnia 2018 roku o godz. 15.00 w Audytorium D Akademii WSB. 

czytaj więcej o Spotkanie wigilijno-noworoczne w Akademii WSB

Świąteczna akcja charytatywna dla podopiecznych Domu Dziecka

Wolontariusze Samorządu Studenckiego oraz członkowie Koła Naukowego Fizjoterapii Akademii WSB organizują dwie charytatywne zbiórki świąteczne - dla podopiecznych Domu Dziecka „Zakątek” (ul. Brynowska 70 a, Katowice), Domu Dziecka w Sarnowie oraz pacjentów Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu. 

czytaj więcej o Świąteczna akcja charytatywna dla podopiecznych Domu Dziecka

XVII Forum Coachingu i Superwizji - szkolenie z mózgiem w tle!

Jak można wykorzystać odkrycia ze świata neuronauki, aby osiągać lepsze efekty w pracy coachingowej? Jakie są podstawy naukowe modelu PRISM Brain Mapping i jak go wykorzystać w praktyce? Jak skutecznie pracować na narzędziach PRISM w procesie coachingu - Case Study? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź podczas XVII Forum Coachingu i Superwizji, które odbędzie się 15 grudnia 2018 r. w godz. 16.30-18.00. 

czytaj więcej o XVII Forum Coachingu i Superwizji - szkolenie z mózgiem w tle!

Absolwent XXI wieku - zagłosuj w plebiscycie

Trwa Plebiscyt na najbardziej znanych i zasłużonych absolwentów z woj. śląskiego. Kto zostanie Absolwentem XXI wiekuLudzie sukcesu, zaangażowani działacze, osoby z pasją i przede wszystkim... absolwenci śląskich uczelni. To oni mają szansę na zwycięstwo w konkursie! Wśród kandydatów ponad setka osób. Nie zabrakło także absolwentów Akademii WSB (do 15 kwietnia 2018 r. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej). 

czytaj więcej o Absolwent XXI wieku - zagłosuj w plebiscycie 

Nasi partnerzy