Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wkrótce w Akademii WSB

Legenda

Artykuły

Konferencja „Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności”

Przegląd fundamentalnych zagadnień współczesnego zarządzania, perspektyw rozwojowych i kierunków badań na przyszłość to tylko kilka z wielu celów konferencji „Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu". Od tradycji do współczesności”, która odbędzie się 25 – 26 marca 2020 r. w Akademii WSB. Podczas wydarzenia, uczestnicy będą mieli możliwość analizy możliwości i efektów zastosowania nowoczesnych koncepcji i metod zarządzania, w relacji do dokonań i dorobku naukowego profesora Aleksandra Rotherta (1870-1937).

czytaj więcej o Konferencja „Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności”

I Bal Absolwentów studiów MBA

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w I Balu Absolwentów studiów MBA, który odbędzie się w dniu 23 listopada 2019 r. w hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej o godz. 19.30.

czytaj więcej o I Bal Absolwentów studiów MBA

Wybory do Samorządu Studenckiego

Już 25 października o godzinie 15:00 odbędą się wybory do Samorządu Studentów Akademii WSB. Zachęcamy do aktywnego oddawania głosów na kandydatów oraz do zgłaszania kandydatur. 

czytaj więcej o Wybory do Samorządu Studenckiego

Konferencja SI Sensory processing disorder „Niezwykłe dzieci z zaburzeniami Inteligencji Sensorycznej”

Zapraszamy do udziału w Konferencji SI Sensory processing disorder „Niezwykłe dzieci z zaburzeniami Inteligencji Sensorycznej”, która odbędzie się 19 października 2019 r. Partnerem wydarzenia jest Akademia WSB.

czytaj więcej o Konferencja SI Sensory processing disorder „Niezwykłe dzieci z zaburzeniami Inteligencji Sensorycznej”

Warsztaty metodologiczne dla doktorantów

Akademia WSB zaprasza doktorantów do udziału w warsztatach metodologicznych. Celem inicjatywy jest wsparcie młodych pracowników naukowych na etapie przygotowania rozprawy doktorskiej z obszaru nauki o zarządzaniu i jakości. Warsztaty odbędą się w dniach 18-19 października 2019 r. w Dąbrowie Górniczej w Akademii WSB.

czytaj więcej o Warsztaty metodologiczne dla doktorantów

Strona: Strona 1 | Strona 2 |


 

Nasi partnerzy