Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Wkrótce w WSB

Legenda

Artykuły

Akademia Młodego Przedsiębiorcy - kolejna odsłona

W lutym słuchacze Akademii Młodego Przedsiębiorcy wezmą udział w  wykładzie dr inż. Macieja Rostańskiego  p.t. "My w Sieci. Kłopoty w raju". Spotkanie odbędzie się 22 lutego w IV Liceum Ogólnokształcącym im. H. Sienkiewicza w Częstochowie o godz. 11.00. 

czytaj więcej o Akademia Młodego Przedsiębiorcy - kolejna odsłona

„Kobieta ma wiele twarzy…” czyli Tydzień Kobiet z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet 6-10 marca 2017r.

Międzynarodowy Dzień Kobiet jest obecnie obchodzony w kilkudziesięciu państwach na świecie. Również w Polsce, gdzie często łączony jest z działaniami feministek – co roku organizowane są tzw. manify, czyli manifestacje mające na celu promowanie równouprawnienia i walkę z dyskryminacją kobiet, zwłaszcza w życiu zawodowym i politycznym. W Wyższej Szkole Biznesu również świętujemy ten dzień przez cały tydzień…

czytaj więcej o „Kobieta ma wiele twarzy…” czyli Tydzień Kobiet z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet 6-10 marca 2017r.

II Otwarty Turniej Debat Oksfordzkich w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej organizuje II Otwarty Turniej Debat Oksfordzkich, skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z regionu. Do uczestnictwa w wydarzeniu zapraszamy czteroosobowe zespoły uczniów wraz z opiekunem.

czytaj więcej o II Otwarty Turniej Debat Oksfordzkich w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Targi Pracy i Praktyk Studenckich

Już wkrótce - 3 marca 2017 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędą się Targi Pracy i Praktyk Studenckich. 

Każdego roku wydarzenie przyciąga ponad 1000 uczestników oraz około 60 pracodawców z całej Polski. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji, takich jak szkolenia w ramach Akademii Rozwoju Kompetencji

czytaj więcej o Targi Pracy i Praktyk Studenckich

VII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej

W dniu 8 marca 2017 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej od 2011 roku organizuje Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej, którego VII edycja odbędzie się w dniu 8 marca 2017 roku w siedzibie Uczelni.

czytaj więcej o VII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej

Gala wręczenia świadectw ukończenia studiów podyplomowych - recital Zbigniewa Zamachowskiego

Rektor i Senat Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej mają zaszczyt zaprosić na Galę wręczenia świadectw ukończenia studiów podyplomowych w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017.

czytaj więcej o Gala wręczenia świadectw ukończenia studiów podyplomowych - recital Zbigniewa Zamachowskiego 

Nasi partnerzy