Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wkrótce w Akademii WSB

Legenda

Artykuły

Spotkanie firm rodzinnych w Akademii WSB

Zapraszamy na spotkanie mentoringowe dla firm rodzinnych w Akademii WSB, organizowane w ramach działalności Oddziału Śląskiego Stowarzyszenia Inicjatywy Firm Rodzinnych.

czytaj więcej o Spotkanie firm rodzinnych w Akademii WSB

Szybka ścieżka do Innowacji

Zapraszamy do udziału w spotkaniu pn. Szybka ścieżka do Innowacji, którego celem jest wymiana doświadczeń oraz prezentacja możliwości wsparcia małych i średnich przedsiębiorstw m.in. w zakresie implementacji rozwiązań innowacyjnych. Spotkanie odbędzie się 17 kwietnia 2019 r. w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach.

czytaj więcej o Szybka ścieżka do Innowacji

Obchody Światowego Dnia Autyzmu w Akademii WSB

W ramach obchodzonego 2 kwietnia Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, Akademia WSB zaprasza do udziału w spotkaniach poświęconych właśnie tej tematyce. Spotkania dotyczące metod skutecznej komunikacji z osobami ze spektrum autyzmu, budowaniu integracji sensorycznej oraz metodom pracy z uczniami ze spektrum autyzmu zaplanowano w dniach od 2 do 5 kwietnia.

czytaj więcej o Obchody Światowego Dnia Autyzmu w Akademii WSB

Zapraszamy szkoły średnie z całej Polski!

Ogólnopolski Turniej Klas o Profilu Mundurowym organizowany przez Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych Akademii WSB jest przedsięwzięciem cyklicznym i najbardziej prestiżowym projektem tego rodzaju w Polsce. Każdego roku w konkursie udział bierze kilkuset uczniów reprezentujących klasy o profilu mundurowym z całej Polski. 


czytaj więcej o Zapraszamy szkoły średnie z całej Polski!

Prof. nadzw. dr hab. inż. Katarzyna Chruzik i dr inż. Marzena Graboń-Chałupczak ekspertami podczas Autonomous Vehicles Summit

Autonomous Vehicles Summit to Największa Międzynarodowa Konferencji w Europie Środkowo-Wschodniej w obszarze mobilności autonomicznej.

czytaj więcej o Prof. nadzw. dr hab. inż. Katarzyna Chruzik i dr inż. Marzena Graboń-Chałupczak ekspertami podczas Autonomous Vehicles Summit 

Nasi partnerzy