Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Warsztaty „Jak zostać badaczem?” już za nami

W dniu 22 lutego w ramach projektu „Galaktyka talentów – Uniwersytety Dziecięce Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej”, który realizowany jest w ramach ogólnopolskiego programu „Uniwersytet Młodego Odkrywcy” przy wsparciu finansowym Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, odbyły się  warsztaty "Jak zostać badaczem?" które poprowadził dr hab. Armand Cholewka.

 

 

Mali Studenci dowiedzieli się jak poznawać otaczający nas świat? Jakie proste urządzenia możemy wykorzystać aby samemu zobaczyć to, czego nasze oko nie widzi? Jak rozróżnić, co jest prawdą a co fikcją w sytuacji, kiedy jesteśmy „bombardowani” różnymi sensacyjnymi informacjami z telewizji, prasy, Internetu czy nawet otoczenia, w którym mieszkamy? Czy we wszystko, co nam ktoś powie powinniśmy uwierzyć? Czy każdy z nas może być badaczem? Pan dr hab. Armand Cholewka pomógł odpowiedzieć dzieciom na te i wiele innych pytań. 

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Żywcu | WSB Żywiec » Aktualności

 

Nasi partnerzy


Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu


Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

szczegóły na: www.wsb.edu.pl/udz