Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Warsztat Nauka-Biznes Fake it till you make it: czy w zarządzaniu zespołem można świadomie kreować role?

Jak sterować postrzeganiem własnej osoby przez innych? Jak właściwie i świadomie kreować swój wizerunek? Jak kreować role w zespole, aby pracownicy utożsamili się z nimi całkowicie, poprawiając tym samym skuteczność wykonywanych działań? Czy kreowanie roli można wykorzystać w procesie wyznaczania członkom zespołu ról oraz egzekwowania ich efektywnego wypełnienia przez zarządzającego zespołem?

Uczestnicy warsztatu będą mogli spróbować odpowiedzieć na pytanie, w jakim stopniu byliby sami gotowi na przyjęcie konkretnych ról pracowniczych oraz czy i jak ich odegranie wpływałoby na ich sposób i manierę zachowania po zakończeniu pracy w danej grupie/ nad danym zadaniem.

Warsztat odbedzie się w dniu 13 grudnia w godzinach: 15.30-17.00. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w warsztacie.

 

Prowadząca warsztat:

dr inż. Karolina Lubieniecka-Kocoń - doktor ekonomii, inżynier transportu kolejowego, Prodziekan Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

 

 

 

Zgłoszenia do udziału w warsztacie przyjmowane są drogą elektroniczną TUTAJ do dnia 11.12.2017 r. 

 

Powrót do: Start » TNOIK Dabrowa Gornicza » Aktualności

 

Nasi partnerzy