Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

VII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej

W dniu 8 marca 2017 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej od 2011 roku organizuje Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej, którego VII edycja odbędzie się w dniu 8 marca 2017 roku w siedzibie Uczelni.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz policealnych z terenu całego kraju, którzy kształcą się na specjalnościach tj.: technik logistyk i technik spedytor. Inicjatywa cieszy się dużym prestiżem i niesłabnącym zainteresowaniem wśród uczniów pasjonujących się problematyką branży TSL. We wszystkich edycjach Konkursu udział wzięło ponad 900 uczniów z 16 województw.

 

Nagrodą główną w Konkursie jest Złoty Indeks Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, uprawniający do bezpłatnych studiów inżynierskich na kierunku Logistyka oraz staże i wizyty studyjne w czołowych przedsiębiorstwach logistycznych.


Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej jest przedsięwzięciem, którego głównym celem jest wyróżnienie szczególnie uzdolnionych uczniów, a także – biorąc pod uwagę niebagatelną rolę i znaczenie logistyki w gospodarce krajowej i zagranicznej – promocja kształcenia na kierunkach logistycznych i spedycyjnych.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

/asz, 15.02.2017/

Powrót do: Start » Uczelnia » Wkrótce w WSB

 

Nasi partnerzy