Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

VI Forum Coachingu i Superwizji - Modele językowe Miltona Ericksona w pracy z klientem z gościem specjalnym Zbigniewem Kierasem

Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie rozwoju kompetencji, technik kształtowania "wewnętrznego Superwizora", warsztat pt. "Modele językowe Miltona Ericksona w pracy z Klientem" to tylko część programu VI Forum Coachingu i Superwizji, które odbyło się 13 czerwca 2015 w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Gościem specjalnym wydarzenia był certyfikowany, akredytowany coach i trener Zbigniew Kieras.

W wydarzeniu uczestniczyli także dr Marcin Lis, Prorektor WSB ds. Rozwoju i Spraw Studenckich, dr Anna Syrek-Kosowska i Adam Stolarzewicz – Współtwórcy, Opiekunowie Merytoryczni oraz Superwizorzy Akademii Profesjonalnego Coachingu w WSB.

 

Warsztat: „Modele językowe Miltona Ericksona w pracy z Klientem” poprowadził:


Zbigniew Kieras

Zbigniew Kieras – Gość Specjalny VI Forum Coachingu i Superwizji

 


Certyfikowany i akredytowany Coach i trener (PCC ICF, ICC, Erickson Professional Coach, ORSC coach) – zrealizował ponad 2700 godzinach coachingowych. Certyfikowany uczestnik szkoleń: BIM, From Coach to Awakener, System Thinking, Ustawienia systemowe w biznesie, Paradoksalna teoria zmian, Hipnoza konwersacyjna, Mental warrior.  Asesor i mentor ICF, Trener Erickson Trainer, Master Trainer of NLP, trener Horse Assisted Education.

 

 

 

 

 

Polecamy:

 

Leksykon  "Leksykon coachów, trenerów i mówców polskich", Wydawnictwo Gall partner VI Forum Coachingu i Superwizji.

 

Partnerzy wydarzenia:

 

TNOIK

Wydawnictwo Gall

 

 

Powrót do: Start » TNOIK Dabrowa Gornicza » Aktualności

 

Nasi partnerzy