Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Ożarowice

Artykuły

Mali architekci na kolejnym wykładzie Uniwersytetu Dziecięcego w Ożarowicach

Zapraszamy na kolejny wykład  Uniwersytetu Dziecięcego w Ożarowicach, który odbędzie się w sobotę, 22 kwietnia 2017 r. o godz. 10.00. Wykład poprowadzi dr Jacek Francikowski.

czytaj więcej o Mali architekci na kolejnym wykładzie Uniwersytetu Dziecięcego w Ożarowicach

Zapraszamy na kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Ożarowicach

8 kwietnia 2017 roku studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Ożarowicach wezmą udział w kolejnym wykładzie. Pan dr Andrzej Kędziorski poprowadzi wykład pt. „Walka czy współpraca - co się bardziej opłaca”. Zapraszamy na godzinę 12.00 do Domu Strażaka.

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Ożarowicach

22.04.2017 r. odbędzie się dodatkowy wykład UDOż

Zapraszamy na kolejny wykład w ramach Uniwersytetu Dziecięcego w Ożarowicach, który odbędzie się 22 kwietnia 2017 r. o godz. 10.00.

Podczas wykładu studenci poznają różne gatunki zwierząt i owadów oraz i ich fascynujące budowle i konstrukcje. Przyjrzą się z bliska pięknu pajęczej sieci czy podążą niezwykłą drogą labiryntu korytarzy mrówczych metropolii. W tę fascynującą podróż zabierze naszych studentów Pan doktor Jacek Francikowski.

 

czytaj więcej o 22.04.2017 r. odbędzie się dodatkowy wykład UDOż

Na najbliższym wykładzie spełnimy „Marzenia o lataniu”

11 marca 2017 roku o godzinie 12.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Ożarowicach odbędzie się wykład pt. „Marzenia o lataniu”, który zostanie poprowadzony przez Panią mgr Monikę Paluch-Ferszt i Pana Adama Palucha.

czytaj więcej o Na najbliższym wykładzie spełnimy „Marzenia o lataniu”

Zapraszamy do Świata Instrumentów!

11 lutego 2017 roku o godzinie 12.00 w Domu Strażaka w Ożarowicach odbędzie się wykład pt. „Instrumenty Świata”. Pan dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentuje studentom instrumenty muzyczne z całego świata oraz opowie, jak są zbudowane i jaką rolę pełnią w danym społeczeństwie.

czytaj więcej o Zapraszamy do Świata Instrumentów!

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach pt. " Mrówki- mali architekci", które  odbędą się 2.02.2017 roku w Ożarowicach  w ramach projektu "Galaktyka Talentów". Zajęcia współfinansowane są ze środków Miniesterstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Zajęcia zostaną poprowadzone przez pana dr Jacka Francikowskiego.

czytaj więcej o Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Już w najbliższą sobotę kolejny wykład!

Serdecznie zapraszamy na wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Ożarowicach pt. „Pod napięciem”, który odbędzie się 14 stycznia 2017 r. o godzinie 12.00 w Domu Strażaka (ul. Dworcowa 15).


czytaj więcej o Już w najbliższą sobotę kolejny wykład!

„Mali architekci, inspirujące budowle”- zapraszamy na kolejny wykład

UWAGA!  Wykład odwołany z przyczyn niezależnych od organizatorów.

Wyzaczony zostanie nowy termin wykładu.

Zapraszamy na kolejny wykład w ramach Uniwersytetu Dziecięcego w Ożarowicach, który odbędzie się już w tę sobotę, 17 grudnia 2016 r. o godz. 12.00.

Podczas wykładu studenci poznają różne gatunki zwierząt i owadów oraz i ich fascynujące budowle i konstrukcje. Przyjrzą się z bliska pięknu pajęczej sieci czy podążą niezwykłą drogą labiryntu korytarzy mrówczych metropolii. W tę fascynującą podróż zabierze naszych studentów Pan doktor Jacek Francikowski.

czytaj więcej o „Mali architekci, inspirujące budowle”- zapraszamy na kolejny wykład

Fabryka zwana organizmem - zapraszamy na kolejny wykład

26 listopada 2016 roku o godzinie 12.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Ożarowicach odbędzie się kolejny wykład pt. „Fabryka zwana organizmem”

Podczas wykładu dr hab. Armand Cholewka opowie studentom co znajduje się wewnątrz ludzkiego ciała oraz uzmysłowi im, jak wszystkie narządy w ciele człowieka ze sobą współpracują. Nad całością procesów czuwa dyrektor - mózg. Uczestnicy zobaczą jak wygląda nerka lub wątroba, samodzielnie ocenią długość ludzkiego jelita oraz policzą wszystkie kosteczki znajdujące się w dłoni.

czytaj więcej o Fabryka zwana organizmem - zapraszamy na kolejny wykład

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 |


 

Nasi partnerzy