Wiosenny Międzyuniwersytecki Turniej Gry w Kręgle

18.04.2024 r.

Wiosenny Międzyuniwersytecki Turniej Gry w Kręgle 2024 - ROZEGRANY!

Emocje, nutka rywalizacji, zabawa i RADOŚĆ STRIKE - taki tygiel kręcił się wczoraj wśród słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB w Kręgielni Ośmiornica podczas Wiosennego Międzyuniwersyteckiego Turnieju Gry w Kręgle o Puchar Rektora Akademii WSB.
O puchar walczyło 7 drużyn z Uniwersytetów z Bierunia, Czeladzi, Dąbrowy Górniczej, Tąpkowic i Wojkowic.
Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana Puchar Rektora Akademii WSB tym razem powędrował do drużyny nr 1 z Uniwersytet Trzeciego Wieku w Czeladzi , 2 miejsce zajęła drużyna z UTW Miasto Bieruń, a 3 miejsce drużyna nr 1 z UTW Miasto Dąbrowa Górnicza.
Najlepiej rzucającą słuchaczką (119 pkt) została Pani Liliana Mucha z UTW Czeladź, a najlepszym słuchaczem Pan Ryszard Gutkowski (136 pkt)

DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁĄ ZABAWĘ i WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW!

DOŁĄCZ do NAS!
I ciesz się aktywnym życiem słuchacza UTW Akademii WSB