VII Konkurs Fotograficzny Uniwersytetów Trzeciego Wieku

Rozpoczynamy Wielką Wystawę Fotograficzną na profilu Facebook - Uniwersytety Trzeciego Wieku Akademii WSB

80 słuchaczy z 37 Uniwersytetów Trzeciego Wieku z 4 województw - śląskiego, opolskiego, łódzkiego i małopolskiego nadesłało 408 prac fotograficznych w 3 kategoriach: człowiek natura architektura. DZIĘKUJEMY!

Fotografie zostały przekazane do grona jurorów, którzy dokonają wyboru swoim zdaniem najlepszych prac. A dziś rozpoczynamy WIELKĄ WYSTAWĘ FOTOGRAFICZNĄ na profilu FACEBOOK - Uniwersytety Trzeciego Wieku Akademii WSB.  Jest to znakomita okazja, by zaprezentowac wszytskie nadesłane fotografie, a także zobaczyć jak "Fotografia gra w duszy" słuchaczkom i słuchaczom uniwersytetów oraz DAĆ Waszym zdaniem najlepszym pracom swój głos w postaci "Like". Fotografia, która otrzyma najwięcej polubień uzyska tytuł "NAJLEPSZEJ FOTOGRAFII zdaniem INTERNAUTÓW".

Fotografie będą zamieszczone w Albumach Zdjęć na profilu Facebook - Uniwersytety Trzeciego Wieku Akademii WSB, gdzie będzie można oddawać swoje polubienia do 5 maja 2024 r. do godz. 20.00. Wyniki tej kategorii zostaną ogłoszone podczas oficjalnego finału.  Finał Konkursu odbędzie się 8 maja 2024 r. o godz. 12.00 w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

DOŁĄCZ DO NAS! I ciesz się aktywnym życiem słuchacza UTW Akademii WSB
www.wsb.edu.pl/utw tel. 32 295 93 93