Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do udziału w kolejnej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń. Poprzednie edycje tego wydarzenia skierowanego do wszystkich tych, którzy chcą podnosić swoje kompetencje, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Tydzień Bezpłatnych Szkoleń odbędzie się w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej w dniach 21-29 stycznia 2018 r.

Inicjatywa Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń powstała z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy praktyczne szkolenia z obszarów w zakresie których Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej prowadzi studia podyplomowe. Począwszy od tematyki biznesowej przez oświatę, IT, bankowość aż po bezpieczeństwo narodowe, a także taktykę medyczną. Szkolenia prowadzone są przy pomocy nowoczesnych metod dydaktycznych tj. case studies, gry decyzyjne czy action learning i opierają się przede wszystkich na praktycznej wiedzy naszych ekspertów.

 

Uczestnicy bezpłatnych szkoleń otrzymają certyfikat uczestnictwa w szkoleniu organizowanym przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

Szkolenia będą realizowane w Dąbrowie Górniczej, a także wydziałach zamiejscowych WSB - w Cieszynie, Krakowie, Olkuszu i Żywcu.

 

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny.

 

WIĘCEJ INFORMACJI JUŻ WKRÓTCE!

 

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Organizator: Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Termin: 21-29 stycznia 2018 r.
Więcej: www.tbs.wsb.edu.pl

Powrót do: Start » Uczelnia » Wkrótce w WSB

 

Nasi partnerzy