Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Trening Funkcjonalny w Fizjoterapii"

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. "Trening Funkcjonalny w Fizjoterapii", która się odbędzie w dniach 20-21 kwietnia 2018 r., podczas Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

 

 

Organizatorem konferencji jest Katedra Fizjoterapii Wydziału Nauk Stosowanych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.


Do udziału zapraszamy nie tylko fizjoterapeutów, ale także innych przedstawicieli obszarów nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz kultury fizycznej, które pragną wymienić się obserwacjami i doświadczeniami w zakresie treningu funkcjonalnego lub poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie. Obrady konferencji poprzedzone zostaną krótkimi wykładami wprowadzającymi. 

Osoby zainteresowane mogą wziąć udział w konferencji w formie: czynnej - wystąpienie ustne z możliwością publikacji prezentowanego doniesienia w czasopiśmie Fizjoterapia Polska (Nr 2, 2018; 10 pkt MNiSW); biernej - udział w obradach Konferencji;  warsztatowej - udział w zajęciach praktycznych.


Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Trening Funkcjonalny w Fizjoterapii"


Organizatorzy: 

Wydział Nauk Stosowanych, Katedra Fizjoterapii

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

ul. Cieplaka 1 C,  41-300 Dąbrowa Górnicza

Kontakt: konferencjatf@wsb.edu.pl    

 

Przewodniczący: dr n. med. Joanna Szymańska  jszymanska@wsb.edu.pl

Członkowie:dr n. o kult. fiz.  Marta Motow-Czyż  motowka@interia.pl, mgr Beata Kita beatakita@gmail.com


Termin:
 20-21 kwietnia 2018 r., Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu

Strona konferencji: www.wsb.edu.pl/tf

Powrót do: Start » Uczelnia » Wkrótce w WSB

 

Nasi partnerzy