Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Świętochłowice

Uniwersytet Dzieciecy w Świetochłowicach

 

Artykuły

Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Świętochłowicach

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Prezydenta Miasta Świętochłowice, jak również w imieniu Koordynatorek Uniwersytetów Dziecięcych WSB mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Dziecięcym w Świętochłowicach, które odbędzie się w sobotę, 3 czerwca o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Świętochłowicach.

czytaj więcej o Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Świętochłowicach

Zapraszamy na kolejny wykład UDŚ

13 maja 2017 roku o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Świętochłowicach odbędzie się wykład pt. „Strachy i straszki, czyli gdzie w Polsce mieszkają legendarne stwory”, który zostanie poprowadzony przez pana Marcina Liebera.

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejny wykład UDŚ

Zapraszamy na kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Świętochłowicach

8 kwietnia 2017 roku studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Świętochłowicach wezmą udział w kolejnym wykładzie. Pan dr Andrzej Kędziorski poprowadzi wykład pt. „Walka czy współpraca - co się bardziej opłaca”. Zapraszamy na godzinę 9.30 do Młodzieżowego Domu Kultury w Świętochłowicach.

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Świętochłowicach

Na najbliższym wykładzie spełnimy „Marzenia o lataniu”

11 marca 2017 roku o godzinie 9.30 w Uniwersytecie Dziecięcym w Świętochłowicach odbędzie się wykład pt. „Marzenia o lataniu”, który zostanie poprowadzony przez Panią mgr Monikę Paluch-Ferszt i Pana Adama Palucha.

czytaj więcej o Na najbliższym wykładzie spełnimy „Marzenia o lataniu”

Już w najbliższą sobotę kolejny wykład

11 lutego 2017 roku o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Świętochłowicach odbędzie się wykład pt. „Instrumenty Świata”. Pan dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentuje studentom instrumenty muzyczne z całego świata oraz opowie, jak są zbudowane i jaką rolę pełnią w danym społeczeństwie.

czytaj więcej o Już w najbliższą sobotę kolejny wykład

Uwaga! "Pod napięciem". Zapraszamy na kolejny wykład

Serdecznie zapraszamy na wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Świętochłowicach pt. „Pod napięciem”, który odbędzie się 14 stycznia 2017 r. o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Świętochłowicach, ul. Harcerska 1. 

czytaj więcej o Uwaga! "Pod napięciem". Zapraszamy na kolejny wykład

„Mali architekci, inspirujące budowle”- zapraszamy na kolejny wykład

Zapraszamy na kolejny wykład w ramach Uniwersytetu Dziecięcego w Świętochłowicach, który odbędzie się już w tę sobotę, 17 grudnia 2016 r. o godz. 9.30.

Podczas wykładu studenci poznają różne gatunki zwierząt i owadów oraz ich fascynujące budowle. Przyjrzą się z bliska pięknu pajęczej sieci czy podążą niezwykłą drogą labiryntu korytarzy mrówczych metropolii. W tę fascynującą podróż zabierze naszych studentów Pan doktor Jacek Francikowski.

czytaj więcej o „Mali architekci, inspirujące budowle”- zapraszamy na kolejny wykład

Świętochłowiccy studenci odwiedzili "Fabrykę zwaną organizmem"

26 listopada 2016 roku studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Świętochłowicach wyruszyli w podróż po organizmie człowieka. „Fabryka zwana organizmem”  to wykład, podczas którego dr hab. Armand Cholewka pokazał dzieciom co znajduje się wewnątrz ciała człowieka.  Studenci dowiedzieli się jak wygląda nerka czy wątroba, ocenili na własne oczy długość ludzkiego jelita oraz policzyli wszystkie kosteczki w ludzkiej dłoni.

czytaj więcej o Świętochłowiccy studenci odwiedzili "Fabrykę zwaną organizmem"

Fabryka zwana organizmem - wykład w UDŚ

26 listopada 2016 roku o godzinie 9.30 w Uniwersytecie Dziecięcym w Świętochłowicach odbędzie się kolejny wykład pt. „Fabryka zwana organizmem”. Podczas wykładu  dr hab. Armand Cholewka opowie studentom co znajduje się wewnątrz ludzkiego ciała oraz uzmysłowi  im jak wszystkie narządy w ciele człowieka ze sobą współpracują. Uczestnicy zobaczą jak wygląda nerka i wątroba, samodzielnie ocenią długość ludzkiego jelita oraz policzą wszystkie kosteczki znajdujące się w dłoni.

 

czytaj więcej o Fabryka zwana organizmem - wykład w UDŚ

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 |


 

Nasi partnerzy