Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Studentka WSB stypendystką MNiSW

Pani Agnieszka Horbatiuk, studentka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku Zarządzanie otrzymała z rąk Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego stypendium za wybitne osiągnięcia sportowe. Warto podkreślić, że w roku akademickiem 2014/2015 w gronie stypendystów MNiSW znalazło się jedynie 926 studentów z terenu całego kraju.

Pani Agnieszka przez cały okres studiów uzyskiwała najwyższe tytuły sportowe w dziedzinie sztuk walki, zarówno drużynowo jak i indywidualnie. Obecnie jest Mistrzynią Świata w Taekwondo, ośmiokrotną mistrzynią Polski w Taekwondo w walkach indywidualnych, multimedalistką Mistrzostw Polski w Tang Soo Do oraz Kickboxingu. Sukcesom sportowym towarzyszyły wysokie wyniki w nauce.

 

Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznawane jest maksimum tysiącu studentom w skali całego kraju, a kwota świadczenia może sięgnąć aż do 15.000 zł.

Gratulacje!

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy