Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy! 

 

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

 
 
 
 
 
 

Start do kariery z ABK!

Start do kariery z Akademickim Biurem Karier.

 

Rusza rekrutacja do projektu!

 

Jeśli jesteś studentem Akademii WSB, masz ukończone 20 lat, nie pracujesz lub Twoja praca nie jest powiązana z kierunkiem Twoich studiów - możesz wziąć udział w projekcie.

 

Dokumenty rekrutacyjne można pobrać w zakładce Projekt: Start do kariery z ABK (dokumenty do pobrania) lub wypełnić w Akademickim Biurze Karier w pokoju 320.

 

Wszystkie dokumenty wraz z CV należy złożyć osobiście w ABK.

Zapraszamy do uczestnictwa!

 

 

Uczestnicy skorzystają z indywidualnego poradnictwa zawodowego, będą mieć możliwość udziału w badaniach psychologicznych oraz ustalą wspólnie z doradcą zawodowym dalsze kroki udziału w projekcie.

 

W ramach projektu realizowany będzie cykl bezpłatnych szkoleń kończących się zaświadczeniami i obejmujących tematykę. Szczegółową rozpiskę szkoleń znaleźć można w zakładce Projekt: Start do kariery z ABK w formach wsparcia.

 

Szkolenia mają przede wszystkim wymiar praktyczny, są realizowane w formie interaktywnych warsztatów z wykorzystaniem najnowszych narzędzi aktywizujących.

 

O szczegółach projektu można porozmawiać z doradcami zawodowymi i ustalić odpowiednią dla siebie ścieżkę udziału w projekcie.


Akademickie Biuro Karier

 

pok. 320

 

W godzinach:

Poniedziałek, wtorek, piątek 8:00- 16:00

Środa, czwartek 8:00- 18:00

 

Soboty wg harmonogramu

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl