Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Śląski ekosystem startupów

Jak odnieść sukces w prowadzeniu własnej firmy? Gdzie pozyskać środki finansowe na rozwój i innowacje? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znaleźli studenci i słuchacze Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

10 grudnia 2014r. odbyła się Konferencja dla Młodych Przedsiębiorców, która była doskonałą okazją do spotkania w gronie młodych przedsiębiorców, którzy z powodzeniem działają zarówno na rynku Polskim jak i międzynarodowym.

 

Wykład główny pt. „Venture Capital, jako metoda pozyskiwania funduszy” wygłosił Pan Marcin Bielówka, Prezes Zarządu Funduszu Zalążkowego Krakowskiego Parku Technologicznego. Na co dzień kierujący projektem "Inkubowanie nowych, innowacyjnych firm w Krakowskim Parku Technologicznym", w ramach którego powołuje się do gospodarczego życia nowe firmy.

 

Następnie odbyła się bardzo ciekawa dyskusja nt. „Śląskiego ekosystemu startupów i młodych przedsiębiorców". Wzięli w niej udział:

  • Business Link Katowice - Janusz Dramski, manager
  • Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście - Przemysław Grzywa, menadżer
  • Inkubatory AIP (inkubatory.pl) - Mateusz Maik, partner zarządzający

Byliśmy pod ogromnym wrażeniem takiej frekwencji i zainteresowania młodych ludzi tematem. Już szykujemy kolejne, podobne przedsięwzięcia. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszej strony internetowej.

 

Organizatorzy:

 Partner:

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy