Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy! 

 

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

 
 
 
 
 
 

Silesia Business Roadshow dla Młodych Przedsiębiorców

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej zapraszają młodych przedsiębiorców do 35 roku życia oraz osoby chcące założyć własną firmę do udziału w wydarzeniu w ramach Silesia Business Roadshow. Spotkanie odbędzie się 18 lutego 2015 roku w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej.
Silesia Business Roadshow to niezwykły cykl spotkań inaugurujących II edycję Programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście”. Wydarzenia odbędą się między 16 a 20 lutym kolejno w pięciu śląskich miastach: Zabrzu, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu z finałem w Katowicach. W ramach roadshow Młodzi Przedsiębiorcy wezmą udział w praktycznym warsztacie Eksperta Programu oraz spotkają się z inspirującą postacią ze świata biznesu.

Gośćmi spotkania w Dąbrowie Górniczej będą Jakub Dębski oraz Paulina Raciborska, pełniący odpowiednio funkcję Prezesa i Wiceprezes Zarządu firmy Inbook S.A. prężnie działającej na rynku e-commerce. Podzielą się oni swoimi doświadczeniami w prowadzeniu działalności gospodarczej. Następnie uczestnicy spotkania wezmą udział w warsztacie pn. „Moja motywacja”, który poprowadzi Ekspert Programu – Agata Hagno, Prezes Zarządu firmy DPM Sp. z o.o. oraz wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

To już druga odsłona Programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście” autorstwa Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. W kolejnych miesiącach Młodzi Przedsiębiorcy wezmą udział w tradycyjnych spotkaniach w ramach cyklu „Mała Firma  - ALL INLUCISVE”. Tematyka zeszłorocznej edycji, która obejmowała 6 obszarów wiedzy (zarządzanie zespołem, marketing i nowe media, prawo, podatki, finanse, sprzedaż) została poszerzona o przywództwo oraz PR. Program został objęty między innymi Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej Pana Zbigniewa Podrazy.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zarejestruj się na wydarzenie za pomocą formularza:
http://bit.ly/SBR_Dabrowa

Termin i miejsce spotkania:
18 lutego 2015 r.
Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej
Sala Sesyjna, I piętro.

Agenda spotkania:
09:30 - 10:00 – Rejestracja
10.00 - 11.00 – Spotkanie z Jakubem Dębskim i Pauliną Raciborską z Zarządu Inbook S.A.
11.00 - 11.30 – Przerwa kawowa
11.30 - 13.00 – Warsztat Eksperta Programu „Moja motywacja” – Agata Hagno, Prezes Zarządu
DPM Sp. z o.o.
13.00 – Lunch

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl