Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Rozmowy z przedstawicielami firmy Technomex

Rozwój kształcenia praktycznego i szkoleń z obszaru fizjoterapii oraz  innowacje w branży urządzeń rehabilitacyjnych były tematem spotkania przedstawicieli władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej z reprezentantami firmy Technomex: Panem Januszem Franczykiem, Prezesem Zarządzu oraz Panem Piotrem Porosińskim.

W rozmowach uczestniczyli: dr Marcin Lis, Prorektor ds. Rozwoju i Spraw Studenckich oraz dr Paulina Głowacka, Prodziekan Wydziału Zarządzania, Informatyki i Nauk Społecznych WSB.

 

Wydarzenia miało miejsce 10 listopada 2015 roku.

 

PHU Technomex Sp. z o.o. jest obecny na polskim rynku producentów i dostawców sprzętu rehabilitacyjnego od 1987r, zajmuje się kompleksowym wyposażaniem szpitali, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów terapeutycznych. Jest wiodącym producentem sprzętu do hydroterapii i kinezyterapii oraz wyłącznym przedstawicielem uznanych zagranicznych producentów sprzętu rehabilitacyjnego z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, sprzętu diagnostyczno-pomiarowego oraz pozostałych urządzeń rehabilitacyjnych.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy