Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Referat studentki kierunku Logistyka zajął II miejsce na konferencji w Warszawie

Ewa Brożyna, studentka 3. roku na kierunku Logistyka w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej wzięła udział w II Ogólnopolskiej Konferencji Kół Naukowych, która odbyła się w dniach 10-11 maja 2017 r. w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Nasza reprezentantka otrzymała dyplom za II miejsce, które zajął wygłoszony przez nią referat.

- Jestem dumna, że mogłam reprezentować naszą Uczelnię – Wyższą Szkołę Biznesu i Koło Naukowe ITLogis podczas ogólnopolskiej konferencji o tak wysokiej randze, zorganizowanej przez prestiżową Uczelnię jaką jest Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie. Uczestnictwo w tak dużym wydarzeniu było dla mnie cennym doświadczeniem i pozwoliło na poszerzenie mojej wiedzy z dziedziny logistyki i transportu. Jest mi niezmiernie miło i bardzo się cieszę, że spośród tak wielu prac to właśnie mój referat został nagrodzony. Przyznanie mi II-go miejsca w konkursie na najlepszy referat jest dla mnie dużym zaszczytem i motywuje do dalszej działalności naukowej - mówi Ewa Brożyna.

 

Tytuł wyróżnionego referatu to "Analiza zalet oraz wad koncepcji wdrażania pociągów drogowych do ruchu drogowych".

/pkm, 12.05.2017 r./

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy