Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Psary

Uniwersytet Dzieciecy w Psarach

Artykuły

Już w najbliższą sobotę kolejny wykład UDP

8 kwietnia 2017 roku o godzinie 9.30 w Uniwersytecie Dziecięcym w Psarach odbędzie się wykład pt. „Kuchenne rewolucje”, który zostanie poprowadzony przez Pana Korka.

czytaj więcej o Już w najbliższą sobotę kolejny wykład UDP

"Jak powstało życie na Ziemi?"- kolejny wykład już w najbliższą sobotę

Wszystkich studentów Uniwersytetu Dziecięcego w Psarach zapraszamy na sobotni wykład pt. "Jak powstało życie na Ziemi?", który odbędzie się 18 marca 2017 r. o godz. 9.30.  Zajęcia poprowadzi pani dr Agata Jurkowska.

czytaj więcej o "Jak powstało życie na Ziemi?"- kolejny wykład już w najbliższą sobotę

Niezwykły ornitologiczny wykład już za nami

11 lutego 2017 r. odbył się kolejny już wykład w ramach Uniwersytetu Dziecięcego w Psarach. 

czytaj więcej o Niezwykły ornitologiczny wykład już za nami

Zapraszamy na niezwykły wykład z udziałem żywych ptaków

11 lutego 2017 roku o godzinie 9.30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Psarach odbędzie się wykład pt. „Sokole oko”.

czytaj więcej o Zapraszamy na niezwykły wykład z udziałem żywych ptaków

Już w najbliższą sobotę kolejny wykład UDP

4 lutego 2017 roku o godzinie 9.30  w Gminnej Bibliotece Publicznej w Psarach odbędzie się wykład pt. „Fabryka zwana organizmem”, który poprowadzi pan dr hab. Armand Cholewka.

czytaj więcej o Już w najbliższą sobotę kolejny wykład UDP

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach pt. " Mrówki- mali architekci", które  odbędą się 1.02.2017 roku w Psarach w ramach projektu "Galaktyka Talentów". Zajęcia współfinansowane są ze środków Miniesterstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Warsztaty poprowadzi pan dr Jacek Francikowski.

czytaj więcej o Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Już w sobotę kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Psarach

Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Psarach, który odbędzie się 10 grudnia 2016 r. o godzinie 9.30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Psarach, ul. Szkolna 45. Wykład „W świecie planet” poprowadzi Pani mgr Marta Koplejewska.

czytaj więcej o Już w sobotę kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Psarach

To były straaaaaaasznie fajne warsztaty!

Był ostatni dzień listopada, za oknem ciemno i zimno. W powietrzu unosiła się przerażająca atmosfera… Mimo to, grupa nieustraszonych studentów Uniwersytetów Dziecięcych WSB wyruszyła do Gminnej Biblioteki Publicznej w Psarach szukać kolejnych wrażeń.  Na miejscu nie czekało ich jednak radosne powitanie. Zamiast tego grupa Szalonych Naukowców z Laboratorium Pana Korka zaprowadziła dzieci do swojego tajnego laboratorium. A tam działy się rzeczy przedziwne… Najpierw doświadczalne wywoływanie ducha, potem zimna, gęsta, ale jakże smakowita mgła, były wybuchy, eksplozje, bulgoczące mikstury i inne przyprawiające o dreszcze na plecach eksperymenty.

czytaj więcej o To były straaaaaaasznie fajne warsztaty!

Jak coś podnieść, przenieść, zrzucić, no i rączek nie zabrudzić- kolejny wykład w UD Psary

26 listopada 2016 roku o godzinie 9.30 w Uniwersytecie Dziecięcym w Psarach odbędzie się kolejny wykład. Zajęcia pt. „Jak coś podnieść, przenieść, zrzucić, no i rączek nie zabrudzić” poprowadzi pan dr inż. Paweł Sobczak. Podczas spotkania studenci zmierzą się z kilkoma problemami, którym czoła stawiają inżynierowie. I choć niektóre zjawiska wydają się iście magiczne, to ich istota ma charakter jak najbardziej realny. Wystarczy znajomość fizyki, chemii i techniki.

czytaj więcej o Jak coś podnieść, przenieść, zrzucić, no i rączek nie zabrudzić- kolejny wykład w UD Psary

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 |


 

Nasi partnerzy