Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Przygotowanie jednostki logistycznej w magazynie - warsztat praktyczny - dr inż. Paweł Sobczak

W magazynie, w strefie kompletacji znajduje się bierny środek transportu (paleta) oraz jednostki prostopadłościenne o różnej masie i wymiarach oraz jednostki z materiałami płynnymi. Zadaniem uczestników warsztatu będzie przygotowanie jednostki logistycznej do transportu za pomocą środka transportu drogowego. 

dr inż. Paweł Sobczak – wykładowca w Katedrze Logistyki i Transportu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Jego działalność naukowa obejmuje między innymi zagadnienia logistyki, magazynowania oraz konstrukcji i eksploatacji maszyn transportowych. Oprócz doświadczenia w pracy ze studentami, posiada również bogate doświadczenie w pracy z uczniami, jako nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych w zawodzie „Technik eksploatacji portów i terminali”. Jest również współautorem programu nauczania w zawodzie „Technik transportu drogowego”, a także recenzentem etapu praktycznego i teoretycznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie „Technik eksploatacji portów i terminali” oraz autorem zestawu egzaminacyjnego potwierdzającego kwalifikację „A.33. Obsługa podróżnych w portach i terminalach”.


Karton Pak Cieszyn

Powrót do: Start » Festiwal Nauki w Cieszynie 2017 » Program

 

Nasi partnerzy