Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Przed WSB nowe sportowe wyzwania

Akademicki Związek Sportowy Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej nawiązał współpracę ze szkółką trenerską „Sali” w zakresie wspólnej organizacji unikatowych w skali europejskiej certyfikowanych szkoleń dla trenerów bramkarzy.

Będą one realizowane przez Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń WSB we współpracy z AZS WSB. Wspólne projekty obejmować będą również nowatorskie metody kształcenia młodych sportowców. To oferta skierowano, m.in.  słuchaczy DUD, szkółek piłkarskich związanych z AZS WSB, dzieci słuchaczy i studentów WSB.

 

 

Szkółka Bramkarska SALI została założona przez Jarosława Salachnę w Cieszynie i działa nieprzerwanie od 2000 roku. W ciągu tych lat szkółka wychowała bramkarzy, którzy stanowią o sile  swoich zespołów klubowych jak i reprezentacyjnych. Obecnie w szkółkach znajdujących się w kilku miastach Polski trenuje pod okiem profesjonalnych trenerów 130 bramkarzy i liczba ich stale rośnie. Szkółka Bramkarska SALI była pierwszą w Polsce, która zorganizowała profesjonalne zgrupowanie dla bramkarzy. Dzisiaj letnie i zimowe campy to największa profesjonalna impreza dla bramkarzy w Polsce. Na zgrupowania przyjeżdżają bramkarze z całego kraju jak również z zagranicy między innymi Niemiec, Szwecji, Kanady czy Stanów Zjednoczonych. Szkółka współpracuje też z klubami ekstraklasy oraz niższych lig, ekstraligi kobiet, akademiami piłkarskimi gdzie metody SALI pomagają w rozwoju młodych bramkarzy.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy