Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

PROGRAMME COMMITTEE


PROGRAMME COMMITTEE


CHAIR OF THE PROGRAMME COMMITTEE

  • Piotr PIKIEWICZ, PhD (University of Dąbrowa Górnicza)  


CO-CHAIR OF THE PROGRAMME COMMITTEE

  • Andrzej GRZYWAK. Prof. (University of Dąbrowa Górnicza)
  • Jerzy KLAMKA, Prof. (Institute of Theoretical and Applied Informatics of The Polish Academy of Sciences  in Gliwice)
  • Ryszard PREGIEL, Prof. (Polish Chamber of Commerce for High Technology in Warsaw)
  • Marek SIKORA, Prof. (Institute of Innovative Technologies EMAG)


MEMBERS OF THE PROGRAMME COMMITTEE

  • Svitlana G. ANTOSHCHUK, Prof. (Odessa National Polytechnic University)
  • Dariusz BADURA, Prof. (University of Dąbrowa Górnicza)
  • Andrzej BIAŁAS, Prof. (Institute of Innovative Technologies EMAG)
  • Leszek BORZEMSKI, Prof. (Wroclaw University of Technology)
  • Rostyslav BUŃ, Prof. (Lviv Polytechnic National University)
  • Alexandru CAPATINA, Prof. (University of Galati)
  • Tadeusz CZACHÓRSKI, Prof. (Institute of Theoretical and Applied Informatics in Gliwice)
  • Zdzisława DACKO-PIKIEWICZ, Prof. (University of Dąbrowa Górnicza)
  • Katarzyna GRZYWAK-PTASZNIK, Prof. (ESAProjekt Sp. z o.o.)
  • Štefan HITTMÁR, Prof. (University of Žilina)
  • Adrian KAPCZYŃSKI, PhD (Polish Information Processing Society)
  • Stanisław KOZIELSKI, Prof. (Silesian University of Technology)
  • Edit LUKACS, Prof. (University of Galati)
  • Juan Garcia MACHADO, Prof. (Huelva University)
  • Karol MATIAŠKO, Prof. (University of Žilina)
  • Józef MATUSZEK, Prof. (University of Bielsko-Biala)
  • Wojciech MURAS, Prof. (Net-o-logy Sp. z o.o.)
  • Zbigniew NAWRAT, Prof. (Foundation for Development of Cardiac Surgery in Zabrze)
  • Radek NĚMEC, PhD (VŠB-Technical University of Ostrava)
  • Sergey OSTAPOV, Prof. (Chernivtsi National University)
  • Alessandro PEPINO, Prof. (University of Naples Federico II)
  • Bolesław POCHOPIEŃ, Prof. (Silesian University of Technology)
  • Roman PRZYŁUCKI, Prof. (Silesian University of Technology)
  • Maciej ROSTAŃSKI, PhD (University of Dąbrowa Górnicza)
  • Nestor SHPAK, Prof. (Lviv Polytechnic National University)
  • Włodzimierz SROKA, Prof. (University of Dąbrowa Górnicza)
  • Janusz STOKŁOSA, Prof. (Poznan University of Technology)
  • Ryszard TADEUSIEWICZ, Prof. (AGH University of Science and Technology)
  • Leonid TIMCHENKO, Prof. (State Economic - Technological Transport University)
  • Wojciech WAJDA, Prof. (WASKO S.A.)
  • Alicja WAKULICZ - DEJA, Prof. (University of Silesia in Katowice)
  • Carlos Becker WESTPHALL, Prof. (Federal University of Santa Catarina)
  • Tadeusz WIECZOREK, Prof. (Silesian University of Technology)
  • Piotr WOJTAS, PhD (Institute of Innovative Technologies EMAG)
  • doc. Ing. Michal ZÁBOVSKÝ, PhD (University of Žilina)
  • Bartłomiej ZIELIŃSKI, Prof. (Silesian University of Technology)