Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy! 

 

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

 
 
 
 
 
 

Praktyka studencka w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Sosnowcu daje możliwość odbycia bezpłatnych praktyk studenckich przez osoby studiujące na kierunkach związanych z działalnością ZUS.

 

Praktyki w ZUS:

  • odbywają się na podstawie umowy,
  • kończą się wydaniem zaświadczenia o odbyciu praktyki studenckiej zawierającego dane o zakresie wykonywanej pracy i ocenie sposobu jej wykonywania.

W celu rozpoczęcia praktyki w ZUS należy wypełnić formularz aplikacyjny dotyczący studenckiej praktyki zawodowej. Formularz dostępny na stronie www.zus.pl w zakładce praktyki po wypełnieniu należy dostarczyć do Oddziału ZUS w Sosnowcu.

 

Podczas praktyk w ZUS praktykanci są zobowiązani do posiadania polisy ubezpieczenia od NNW ważnej w okresie praktyk.

 

Osoby zainteresowane realizacją praktyki studenckiej w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Sosnowcu bądź uzyskaniem dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu z pracownikiem odpowiedzialnym za obsługę, Panią Beatą de Lambert pod adresem e-mail praktyki.sosnowiec@zus.pl lub numerem telefonu 32 368 33 21.


Zapraszamy studentów do zapoznania się z ofertą.

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl