Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Posiedzenie Senatu WSB w świątecznej atmosferze

W dniu 17 grudnia 2014 roku odbyło się posiedzenie Senatu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Podczas obrad dr hab. Jan Czempas otrzymał gratulacje z rąk prof. nadzw. dr Zdzisławy Dacko-Pikiewicz, Rektor WSB w związku z pomyślną obroną kolokwium habilitacyjnego.

 

Dr hab. Jan Czempas jest profesorem w Katedrze Matematyki i Jej Zastosowań. W obszarze jego zainteresowań naukowych znajdują się, m.in.:inwestycje sektora publicznego, a zwłaszcza gminy,możliwości zastosowań metod ilościowych w analizach sytuacji finansowej gmin oraz przebiegu procesu inwestycyjnego.

 

Posiedzenie Senatu było okazją do przedświątecznego spotkania z partnerami i przyjaciółmi Uczelni, podsumowania dotychczasowej współpracy i omówienia perspektyw dalszych wspólnych działań szczególnie w kontekście zbliżających się obchodów 20-lecia Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

W wydarzeniu wzięli udział członkowie Rady Ekspertów WSB, a także kilkudziesięciu przedstawicieli samorządów, instytucji i reprezentatów środowiska praktyki biznesowej, którzy na co dzień uczestniczą w życiu Uczelni i procesie kształcenia studentów.

 

Podczas spotkania płk Tadeusz Koczkowski, Prezes Stowarzyszenia Ochrony Informacji Niejawnej złożył na ręce prof. nadzw. dr Zdzisławy Dacko-Pikiewicz podziękowania za dotychczasową współpracę.

 

Oprawę muzyczną wydarzenia zapewnił zespół Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej.

 

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy