Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Porozumienie z Danish Academy of Business and Technology

Kategoria: Współpraca

Porozumienie dotyczy prowadzenia wspólnych studiów na kierunku Stosunki międzynarodowe w specjalności International Business. Dzięki współpracy studia w specjalności International Business będą realizowane wg wspólnego programu a absolwenci otrzymają dyplomy obu uczelni. Co ważne porozumienie obejmuje również szeroką wymianę studentów i wykładowców. Polscy studenci będą brali udział w zajęciach prowadzonych przez nauczycieli akademickich Danishe Academy of Business and Technology, natomiast do Danii udadzą się pracownicy WSB.


Studenci obu uczelni w ramach porozumienia będą mieli możliwość odbycie jednego semestru studiów w uczelni partnerskiej.
International Business to nowa propozycja studiów na kierunku Stosunki międzynarodowe w dąbrowskiej WSB. Specjalność realizowana jest w całości w języku angielskim. Na pierwszym roku studiów studenci uczestniczą w bardzo wielu zajęciach językowych, które umożliwiają w pełni swobodne posługiwanie się językiem wykładowym - angielskim.


DANIA - Danish Academy of Business and Technology jest nowoczesną uczelnią wyższą mieszczącą się w mieście Randers na wschodnim wybrzeżu Jutlandii.
DANIA może pochwalić się wysokim poziomem naukowym oraz doskonałą kadrą dydaktyczną posiadającą doświadczenie w pracy ze studentami międzynarodowymiPowrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Współpraca

 

Nasi partnerzy