Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Pierwsze Akademickie Forum Taniego Podróżowania w WSB

Planowanie podróży do najbardziej odległych zakątków świata, bezpłatne warsztaty wyszukiwania tanich połączeń lotniczych, a ponadto prelekcje i wykłady podróżników były atrakcjami pierwszego Akademickiego Forum Taniego Podróżowania WSB. Wydarzenie odbyło się 21 stycznia 2016 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Podczas spotkania swoje podróżnicze doświadczenia zaprezentowali Dawid Dudek oraz ekipa „Busem przez świat”.

 

Zorganizowane przez Podróżnicze Koło Naukowe oraz Samorząd Studencki WSB Akademickie Forum Taniego Podróżowania przyciągnęło ponad 200 miłośników podróży.

 

Podczas spotkania uczestnicy zapoznali się m.in. z rynkiem tanich linii lotniczych, zasadami wyszukiwania najkorzystniejszych połączeń oraz rezerwacji noclegów za możliwie najniższą kwotę. Dawid Dudek, autor Biblii Taniego Latania oraz Biblii Taniego Spania, poprowadził szkolenie na żywo i udowodnił uczestnikom, że możliwe jest zakupienie biletu lotniczego za 1 Euro.

 

Przedstawiciele Ekipy "Busem przez Świat" przygotowali z kolei pasjonujący pokaz podróżniczy ze swoich wypraw do Australii, Stanów Zjednoczonych oraz Europy, podczas którego przekazali najważniejsze zasady planowania wyjazdów, płatności w obcej walucie, podróżowania z bagażem podręcznym, nie wydając tysięcy złotych na luksusowe hotele w najbardziej popularnych kurortach.

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy