Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Ostatnie pożegnanie Łukasza Onichimiuka

Z głębokim żalem żegnamy Łukasza Onichimiuka, absolwenta Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Jej Magnificencja Rektor, Senat oraz cała społeczność akademicka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej pragną złożyć szczere kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Przyjaciołom.

Był jednym z najaktywniejszych studentów, działaczy kół naukowych i animatorów naszej społeczności akademickiej. Jako absolwent Uczelni swoją postawą i zaangażowaniem stale pełnił rolę Ambasadora Wyższej Szkoły Biznesu  w Dąbrowie Górniczej.

Przedsiębiorczy, ambitny, niezłomny i ciągle ciekawy świata angażował się również w działalność społeczną i samorządową.

Łukaszu, doskonale pamiętamy jeden z Twoich pomysłów, gdy wraz z całą grupą przyszliście na egzamin ubrani w biało-czerwone stroje, bo tego dnia odbywał się ważny mecz w ramach Euro 2012…

Wszyscy studenci i pracownicy Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, którzy mieli okazję poznać Łukasza, wspominać Cię będą z wielkim szacunkiem i sympatią.  

Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci!

 Msza żałobna w intencji śp. Łukasza Onichimiuka będzie odprawiona w kaplicy cmentarnej w Andrychowie  w dniu 28 – 04 – 2016r.(czwartek) o godz. 13.00. Różaniec o godzinie 12.00.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy