Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Ogrodzieniec

Uniwersytet Dzieciecy w Ogrodzieńcu

Artykuły

Studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Ogrodzieńcu poznali najdziwniejsze „Instrumenty Świata”

Podczas ostatniego wykładu, który odbył się 22 kwietnia 2017 roku, pan dr Łukasz Wróblewski zaprezentował dzieciom bogatą kolekcję oryginalnych instrumentów, sprowadzonych przez niego z ponad 80 krajów świata.

czytaj więcej o Studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Ogrodzieńcu poznali najdziwniejsze „Instrumenty Świata”

Na najbliższym wykładzie dr Wróblewski przybliży studentom "Instrumenty Świata"

22 kwietnia 2017 roku o godzinie 13.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Ogrodzieńcu odbędzie się wykład pt. „Instrumenty Świata". Pan dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentuje studentom instrumenty muzyczne z całego świata oraz opowie, jak są zbudowane i jaką rolę pełnią w danym społeczeństwie.

czytaj więcej o Na najbliższym wykładzie dr Wróblewski przybliży studentom "Instrumenty Świata"

Zapraszamy do zwiedzania "Fabryki zwanej organizmem"

11 marca 2017 roku o godzinie 13.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Ogrodzieńcu odbędzie się wykład pt. „Fabryka zwana organizmem”, który zostanie poprowadzony przez Pana dr hab. Armanda Cholewkę.

czytaj więcej o Zapraszamy do zwiedzania "Fabryki zwanej organizmem"

"Pogadaj z gadem", czyli wykład specjalny z udziałem zwierząt

W sobotę, 18 lutego 2017 roku o godzinie 13.00  w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury odbędzie się kolejny wykład pt. „Pogadaj z gadem”

czytaj więcej o "Pogadaj z gadem", czyli wykład specjalny z udziałem zwierząt

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach pt. "Przyciągająca fizyka- warsztaty z magnetyzmu", które  odbędą się 17.02.2017 roku w Ogrodzieńcu w ramach projektu "Galaktyka Talentów". Zajęcia współfinansowane są ze środków Miniesterstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Zajęcia zostaną poprowadzone przez ekipę Pana Korka.

czytaj więcej o Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Kolejny wykład przed nami

Serdecznie zapraszamy na wykład  Uniwersytetu Dziecięcego w Ogrodzieńcu, który odbędzie się 14 stycznia 2017 r. o godzinie 13.00 w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Ogrodzieńcu.

czytaj więcej o Kolejny wykład przed nami

"Jak powstało życie na Ziemi?" Zapraszamy na kolejny wykład

Wszystkich studentów Uniwersytetu Dziecięcego w Ogrodzieńcu zapraszamy na sobotni wykład pt. "Jak powstało życie na Ziemi?", który odbędzie się 17 grudnia 2016 r. o godz. 13.00.  Zajęcia poprowadzi pani dr Agata Jurkowska.

czytaj więcej o "Jak powstało życie na Ziemi?" Zapraszamy na kolejny wykład

Zapraszamy na Inaugurację Uniwersytetu Dziecięcego w Ogrodzieńcu

15 października 2016 r. (sobota) o godz. 13.00 rozpocznie się Inauguracja roku akademickiego w Uniwersytecie Dziecięcym w Ogrodzieńcu. W uroczystości udział wezmą Burmistrz Miasta i Gminy Ogrodzieniec - p. Andrzej Mikulski oraz Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej - mgr Dominik Penar, którzy wręczą Indeksy UDO nowym Studentom. Wykład inauguracyjny pt. "Sokole oko" poprowadzią Agnieszka i Bartosz Kukurudza. Serdecznie zapraszamy do udziału w Inauguracji Studentów UDO wraz z Rodzicami.

Szczegółowe informacje zostaną przekazane Uczestnikom UDO drogą mailową.

Rekrutacja na rok 2016/2017 trwa - zapisz się na Uniwersytet

Jeśli chcesz zostac studentem  Uniwersytetu Dziecięcego w roku akademickim 2016/2017, zapisz się już teraz. W nowym roku akademickim młodzi studenci wezmą udział w 10 nowych wykładach z różnych dziedzin nauki oraz w licznych warsztatach.

Sprawdź harmonogram wykładów i nie wahaj się - zarezerwuj miejsce już teraz.

Dla naszych dotychczasowych Studentów przygotowaliśmy specjalną promocję, która obowiązuje

Szczegóły związane z procesem rejestracji znajdą Państwo w zakładce Rejetracja i opłaty

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 |


 

Nasi partnerzy