Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Kariera

Witamy w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej! Według rankingu Perspektyw jesteśmy 5. najlepszą Uczelnią w Polsce i najlepszą Uczelnią w województwie śląskim.

 

Sukces naszej Uczelni buduje społeczność ludzi będących pasjonatami swojej pracy, ludzi o niekonwencjonalnym podejściu do realizacji zadań. Aby gwarantować europejski wymiar kształcenia Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej utrzymuje stałe kontakty z wieloma zagranicznymi partnerami a o naszym rozwoju świadczą czołowe pozycje, jakie zajmujemy od wielu lat w ogólnopolskich rankingach przeprowadzanych przez tak prestiżowe tygodniki, jak Polityka czy Home & Market czy wspomniane Perspektywy. Historia naszej Uczelni to lista wielu sukcesów, dzięki którym śmiało i ambitnie patrzymy w przyszłość. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej historii i dorobku sprawdź tutaj.

 

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej proponuje rozwój w dwóch ścieżkach: kariera naukowo dydaktyczna oraz administracyjna.

 

Osoby zainteresowane rozwojem/pracą w obszarze nauki i dydaktyki prosimy o przesyłanie swojego CV i opis dorobku naukowo-dydaktycznego na adres e-mail: rekrutacja_dydaktyka@wsb.edu.pl. W mailu prosimy o wpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Zaznaczamy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

Chcesz pracować z najlepszymi? Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami zatrudnienia w Uczelni.

Artykuły

Specjalista ds. organizacji toku studiów

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej ogłasza konkurs na stanowisko Specjalisty ds. organizacji toku studiów

czytaj więcej o Specjalista ds. organizacji toku studiów

Kierownik ds. Marketingu (K/M)

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej ogłasza konkurs na stanowisko Kierownika ds. Marketingu

czytaj więcej o Kierownik ds. Marketingu (K/M)

Konsultant ds. rekrutacji w projekcie wsparcia mikro, małych i średnich przedsiębiorstw- CIESZYN

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej ogłasza konkurs na stanowisko Konsultant ds. rekrutacji w projekcie wsparcia mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Miejsce pracy: Cieszyn.

czytaj więcej o Konsultant ds. rekrutacji w projekcie wsparcia mikro, małych i średnich przedsiębiorstw- CIESZYN

Koordynator Uniwersytetów Dziecięcych i Uniwersytetów Trzeciego Wieku

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej ogłasza konkurs na stanowisko Koordynator Uniwersytetów Dziecięcych i Uniwersytetów Trzeciego Wieku

czytaj więcej o Koordynator Uniwersytetów Dziecięcych i Uniwersytetów Trzeciego Wieku 

Nasi partnerzy