...MIAŁO SIĘ WYDARZYĆ

Nakładem Wydawnictwa Akademii WSB ukazał się tomik poezji autorstwa Jolanty Sak, która pracuje w Wydziale Zamiejscowym AWSB w Krakowie.

Pracownicy Akademii WSB codziennie udowadniają, że zakres ich zainteresowań jest bardzo szeroki. Wielu z nich ma nieprzeciętne pasje i ciekawe hobby. Nakładem Wydawnictwa Naukowego Akademii WSB, które jest częścią Działu Rozwoju Nauki, ukazał się właśnie tomik poezji autorstwa Pani Jolanty Sak, pracownika Wydziału Zamiejscowego AWSB w Krakowie.

Wydawnictwo Akademii WSB wydaje głównie monografie będące efektem działalności naukowej, badawczej oraz dydaktycznej pracowników Uczelni i dba o wysoki poziom merytoryczny i edytorski publikacji.  Nigdy nie zamyka się jednak na inicjatywy swoich pracowników i ich różnorodne umiejętności. Doceniając artystyczny talent i literacką pasję Pani Jolanty Sak, wydało właśnie tomik poezji jej autorstwa. Warto podkreślić, że nie jest to debiut poetycki Autorki, ponieważ jej twórczość wielokrotnie była już nagradzana w konkursach literackich.

Cieszymy się, że nasi pracownicy nie rezygnują z pozazawodowych działalności artystycznych i rozwijają swoje pasje. Jesteśmy dumni, że Wydawnictwo Naukowe Akademii WSB mogło przyczynić się do tego, aby dziedzina sztuki, jaką jest poezja, nie odeszła w zapomnienie.

Serdecznie gratulujemy Pani Jolancie Sak i czekamy na kolejne zbiory poezji jej autorstwa.

Tomik „…MIAŁO SIĘ WYDARZYĆ” dostępny jest w Bibliotece Akademickiej im. prof. Jerzego Altkorna.