Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Nasza uczelnia bierze udział w Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach

8 tysięcy uczestników z Polski i Europy ze świata biznesu, nauki, mediów i polityki - to uczestnicy Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który rozpoczął się dziś w Katowicach. W jego ramach odbędzie się panel dyskusyjny poświęcony nowoczesnej oświacie, w którym weźmie udział JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz.

Tegoroczna IX edycja kongresu ma miejsce w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i potrwa do piątku 12 maja 2017 r. Panel, w którym w charakterze prelegenta weźmie udział Rektor WSB nosi nazwę „Nowoczesna oświata – zatrudnienie i innowacyjność” i odbędzie w piątek w godzinach 13:30-15:00.

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, która jest partnerem kongresu, pojawi się w Katowicach w jeszcze inny sposób: swoje stanowisko podczas odbywającego się w trakcie kongresu European Startup Days będzie miał student WSB Norbert Walczyński. Jest on założycielem innowacyjnego start-upu „Waterless”, który został zakwalifikowany do 100 najbardziej innowacyjnych start-upów w Polsce. Jego pomysł polega na innowacyjnej, bezwodnej myjni samochodowej z dojazdem do klienta.

Szczegółowe informacje o działalności studenta Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej znajdziecie na jego stronie internetowej: www.waterless.pl

 

/pkm, 10.05.2017 r./

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy