Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Akademia eNauczyciela w Cieszynie - Narzędziownia nowoczesnego nauczyciela - mgr Agnieszka Huczała

Pokolenie Z, cyfrowi tubylcy, to z nimi przyszło się nam mierzyć w dzisiejszej szkole, na uniwersytecie, w pracy. Jak się z nimi dogadać? Nauczyć się ich języka, np. wprowadzając nowe technologie na swoje zajęcia. W gąszczu propozycji trudno się na coś zdecydować, a na warsztatach NARZĘDZIOWNIA NOWOCZESNEGO NAUCZYCIELA poznasz:


- narzędzia pozwalające testować wiedzę uczniów w niesztampowy i nowoczesny sposób,
- aplikację do tworzenia własnych plakatów, memów edukacyjnych, certyfikatów i wielu innych materiałów graficznych,
- możliwości wykorzystania pracy w chmurze w dzisiejszej szkole.
To wszystko w bardzo praktyczny sposób przetestujesz na sobie!

http://edufactor.pl/inny-wymiar-testowania/


mgr Agnieszka Huczała - jnauczyciel, lektor z kilkunastoletnim doświadczeniem. Absolwentka filologii angielskiej, pracownik Zespołu Szkół im. Wł. Szybińskiego w Cieszynie, Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Wydział Zamiejscowy w Cieszynie. Absolwentka studiów podyplomowych „E-learning projektowanie i wdrażanie” w Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. Prof. Józefa Tischnera. Entuzjastka nowych technologii, e-learningu, blended learningu, neurodydaktyki oraz coachingu w nauczaniu. Prezes Stowarzyszenia Euro-Szybin oraz właścicielka własnej firmy edufactor.pl oferującej nowoczesne metody nauki języka angielskiego oraz szkolenia dla nauczycieli, wykładowców i menadżerów .

 

Firma edufactor.pl istnieje od 2007r., dzięki nowym technologiom i pasji do ciągłego poszukiwania efektywnych rozwiązań, teraz nabiera rozpędu i pokazuje szerszemu światu, co jest jej misją: pokazać ludziom, że można uczyć się z ogromną satysfakcją i sprawiać sobie tym przyjemność, niezależnie od tego, ile ma się lat, poczuć, że warto!

Powrót do: Start » Festiwal Nauki w Cieszynie 2017 » Program

 

Nasi partnerzy