Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Myszków

Baner

Artykuły

Rekrutacja na nowy rok wystartowała!

Już teraz mogą Państwo zapisać się na Uniwersytet Dziecięcy w Myszkowie na rok akademicki 2017/2018. Formularz zgłoszeniowy muszą wypełnić zarówno nowi, jak i dotychczasowi studenci. Liczba miejsc jest ograniczona.

A co nas czeka w przyszłym roku? Kolejne niezwykłe przygody ze światem nauki: zupełnie nowe interaktywne wykłady z różnych dziedzin nauki, inspirujące warsztaty, wycieczki i konkursy. 
Uwaga! Do 30 czerwca zapłacisz o 50 zł mniej.  Zapisz się już dziśKLIKNIJ TUTAJ 

 

Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Myszkowie

1

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Burmistrza Myszkowa, jak również w imieniu Koordynatorek Uniwersytetów Dziecięcych WSB mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Dziecięcym w Myszkowie, które odbędzie się w sobotę, 10 czerwca o godz. 13.00 w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie.

 

czytaj więcej o Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Myszkowie

Fabryka zwana organizmem - zapraszamy na kolejny wykład

Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Myszkowie, który odbędzie się 20 maja 2017 r. o godzinie 12.00  w Miejskim Ośrodku Kultury przy 3 Maja 15.

Wykład „Fabryka zwana organizmem” poprowadzi dr hab. Armand Cholewka. Podczas zajęć dowiemy się m.in. który mięsień w ludzkim ciele jest najsilniejszy, czym wyróżnia się kość gnykowa oraz dlaczego lewe płuco jest mniejsze od prawego. 

Na najbliższym wykładzie dowiemy się „Jak coś podnieść, przenieść, zrzucić, no i rączek nie zabrudzić”.

Serdecznie zapraszamy na wykład  Uniwersytetu Dziecięcego w Myszkowie, który odbędzie się 1 kwietnia 2017 r. o godzinie 12.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Myszkowie.

czytaj więcej o Na najbliższym wykładzie dowiemy się „Jak coś podnieść, przenieść, zrzucić, no i rączek nie zabrudzić”.

Instrumenty Świata- kolejny wykład UD w Myszkowie

4 marca 2017 roku o godzinie 12.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Myszkowie odbędzie się wykład pt. Instrumenty Świata. Pan dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentuje studentom instrumenty muzyczne z całego świata oraz opowie, jak są zbudowane i jaką rolę pełnią w danym społeczeństwie.

czytaj więcej o Instrumenty Świata- kolejny wykład UD w Myszkowie

Kolejne wykłady przed nami.

11 lutego 2017 roku o godzinie 12.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Myszkowie odbędzie się wykład pt. „Wędrówki po historii cywilizacji. Starożytny Egipt”, który zostanie poprowadzony przez panią Annę Machacz.

czytaj więcej o Kolejne wykłady przed nami.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Studentów z Myszkowa zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach pt. " Lego - laboratorium kreatywności", które  odbędą się 1.02.2017 roku w Myszkowie  w ramach projektu "Galaktyka Talentów". Zajęcia współfinansowane są ze środków Miniesterstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. 

czytaj więcej o Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

UWAGA! "Pod napięciem" Zapraszamy na kolejny wykład

Serdecznie zapraszamy na wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Myszkowie, który odbędzie się 7 stycznia 2017 r. o godzinie 12.00 w Miejskim Ośrodku Kultury (ul. 3 Maja 15).

czytaj więcej o UWAGA! "Pod napięciem" Zapraszamy na kolejny wykład

"Walka czy współpraca - co się bardziej opłaca"- zapraszamy na kolejny wykład

3 grudnia 2016 roku studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Myszkowie wezmą udział w kolejnym wykładzie. Pan dr Andrzej Kędziorski poprowadzi wykład pt. „Walka czy współpraca - co się bardziej opłaca”. Zapraszamy na godzinę 12.00 do Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie.

czytaj więcej o "Walka czy współpraca - co się bardziej opłaca"- zapraszamy na kolejny wykład

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 |


 

Nasi partnerzy