Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Myszków

Baner

Artykuły

Na najbliższym wykładzie dowiemy się „Jak coś podnieść, przenieść, zrzucić, no i rączek nie zabrudzić”.

Serdecznie zapraszamy na wykład  Uniwersytetu Dziecięcego w Myszkowie, który odbędzie się 1 kwietnia 2017 r. o godzinie 12.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Myszkowie.

czytaj więcej o Na najbliższym wykładzie dowiemy się „Jak coś podnieść, przenieść, zrzucić, no i rączek nie zabrudzić”.

Instrumenty Świata- kolejny wykład UD w Myszkowie

4 marca 2017 roku o godzinie 12.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Myszkowie odbędzie się wykład pt. Instrumenty Świata. Pan dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentuje studentom instrumenty muzyczne z całego świata oraz opowie, jak są zbudowane i jaką rolę pełnią w danym społeczeństwie.

czytaj więcej o Instrumenty Świata- kolejny wykład UD w Myszkowie

Kolejne wykłady przed nami.

11 lutego 2017 roku o godzinie 12.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Myszkowie odbędzie się wykład pt. „Wędrówki po historii cywilizacji. Starożytny Egipt”, który zostanie poprowadzony przez panią Annę Machacz.

czytaj więcej o Kolejne wykłady przed nami.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Studentów z Myszkowa zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach pt. " Lego - laboratorium kreatywności", które  odbędą się 1.02.2017 roku w Myszkowie  w ramach projektu "Galaktyka Talentów". Zajęcia współfinansowane są ze środków Miniesterstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. 

czytaj więcej o Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

UWAGA! "Pod napięciem" Zapraszamy na kolejny wykład

Serdecznie zapraszamy na wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Myszkowie, który odbędzie się 7 stycznia 2017 r. o godzinie 12.00 w Miejskim Ośrodku Kultury (ul. 3 Maja 15).

czytaj więcej o UWAGA! "Pod napięciem" Zapraszamy na kolejny wykład

"Walka czy współpraca - co się bardziej opłaca"- zapraszamy na kolejny wykład

3 grudnia 2016 roku studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Myszkowie wezmą udział w kolejnym wykładzie. Pan dr Andrzej Kędziorski poprowadzi wykład pt. „Walka czy współpraca - co się bardziej opłaca”. Zapraszamy na godzinę 12.00 do Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie.

czytaj więcej o "Walka czy współpraca - co się bardziej opłaca"- zapraszamy na kolejny wykład

Mali architekci, inspirujące budowle- zapraszamy na kolejny wykład

Zapraszamy na kolejny wykład w ramach Uniwersytetu Dziecięcego w Myszkowie, który odbędzie się w już w tę sobotę 19 listopada 2016 r. o godz. 12.00. Wykład poprowadzi dr Jacek Francikowski.

 

czytaj więcej o Mali architekci, inspirujące budowle- zapraszamy na kolejny wykład

Już w sobotę kolejny wykład w UDM!

Już w najbliższą sobotę tj. 29 października 2016 r. studentów Uniwersytetu Dziecięcego w Myszkowie zapraszamy na kolejny wykład.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 12.00 (prosimy o punktualne przybycie) w Miejskim Ośrodku Kultury.

Wykład dla Studentów pt. „Nowoczesne materiały, które potrafią myśleć” wygłosi dr hab. inż. Andrzej Katunin. 

Inauguracja Roku już za nami

Inauguracja UD Myszkow (3).JPG

1 października 2016 r. studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Myszkowie zainaugurowali nowy rok akademicki.  W uroczystości udział wzięli Burmistrz Miasta Myszków - p. Włodzimierz Żak oraz Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej - mgr Dominik Penar, którzy wręczyli Indeksy UDM nowym Studentom. Wykład inauguracyjny pt. "Kuchenne rewolucje, czyli fizyk w kuchni" poprowadzili poplaryzatorzy nauki z ekipy Pana Korka. 

czytaj więcej o Inauguracja Roku już za nami

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 |


 

Nasi partnerzy