Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Możliwości ludzkiego mózgu. Jak uczy się mózg - mgr Edyta Nowak-Zółty

Waży tyle, co średniej wielkości grejpfrut. Stanowi 1,5 % wagi ciała. Mówi się, że to coś więcej niż komputer... Mowa o mózgu. Myślisz, że znasz wszystkie jego możliwości? Jeśli zdarza Ci się marnować czas na poszukiwanie zaginionych kluczy albo nadal „wkuwasz” to, co chcesz zapamiętać, to znak, że nie zdajesz sobie sprawy z faktu, że możesz lepiej, szybciej i efektywniej się uczyć... Poznaj moc swojego umysłu i zapisz w nim wszystko, co potrzebujesz wykorzystując efektywne techniki pamięciowe. 

.Uczestnicy spotkania otrzymają wiele cennych wskazówek na ten temat różnych metod uczenia się i dowiedzą się, jak zapamiętać dowolny materiał w bardzo krótkim czasie.


mgr Edyta Nowak-Żółty - trener i coach współpracujący z wiodącymi, polskimi firmami szkoleniowymi. Wykładowca na uczelniach w Bielsku-Białej i Cieszynie, specjalista do spraw zdalnej edukacji. Od 15 lat jest  czynnym trenerem. Pracuje też jako coach, konsultant i doradca. Prowadzi warsztaty i szkoleni  z zakresu: komunikacji międzyludzkiej, asertywności, negocjacji, zarządzania sobą w czasie, budowania zespołów, obsługi klienta, zarządzania coachingowego, savoir vivru w biznesie i urzędzie. 


kontakt@edytaszkolenia.pl


www.edytaszkolenia.pl


Edyta Nowak Żółty

Powrót do: Start » Festiwal Nauki w Cieszynie 2017 » Program

 

Nasi partnerzy