Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Media społecznościowe w rozwoju innowacyjnej firmy - spotkanie z praktykiem

K_Nagorski.JPG

K_Nagorski.JPG

W środę 1 kwietnia o godz. 15:00  (s.227) odbył się wykład „Media społecznościowe w rozwoju innowacyjnej firmy”, który poprowadził Jakub Nagórski, z firmy CEO agencji kreatywnej kręci się!

Jakub Nagórski - specjalista od marketingu zintegrowanego, miłośnik social media, szkoleniowiec i mówca w wolnych chwilach. Jako współwłaściciel agencji kreatywnej tworzył kampanie marketingowe dla podmiotów o różnym zasięgu – od małych firm regionalnych, przez samorządy po międzynarodowe korporacje. Posiada certyfikat trenerski zgodny ze standardami Europejskich Norm Kwalifikacji (5 EQF Level) Przeprowadził ponad 1500 godzin szkoleń dla organizacji pozarządowych, podmiotów biznesowych czy w ramach projektów unijnych. Regularnie występuje jako prelegent na evntach związanych z marketingiem i mediami społecznościowym na terenie całej Polski.Publikuje i komentuje w mediach branżowych (m.in. Brief, Nowy Marketing, Wirtualne Media, Press, Sotrender Fanpage Trends), lokalnych i regionalnych. Od 2013 roku koordynator i inicjator katowickich Czwartków Social Media - regionalnej odsłony ogólnopolskiego cyklu spotkań integrujących ludzi z branży mediów społecznościowych. Współtwórca śląskiej społeczności Instagramers Silesia oraz lokalnego newslettera branżowego Social Silesia.

 


Powrót do: Start » Informatyka - kierunek zamawiany » O projekcie

 

Nasi partnerzy

Kontakt

Biuro projektu:

Wyższa Szkoła Biznesu
w Dąbrowie Górniczej

ul. Cieplaka 1 c
41-300 Dąbrowa Górnicza

Telefon: 32 262-28-05
Faks: 32 295-93-44

 

Bernadeta Maro

Asystent Menedżera Projektu

e-mail: bmaro@wsb.edu.pl