Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Media o nas

Artykuły

Dzień Logistyka w Zespole Szkół w Libiążu

W Zespole Szkół w Libiążu odbył się I Dzień Logistyki, a jego ramach wykłady, warsztaty oraganizowane przez wykładowców, ekspertów i praktyków Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. 

czytaj więcej o Dzień Logistyka w Zespole Szkół w Libiążu

Medialne echa wizyty prezes ZUS w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej

W dniu 14 października 2016 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej gościła prof. dr hab. Gertruda Uścińska, Prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wizytę relacjonowały media lokalne i gospodarcze.

czytaj więcej o Medialne echa wizyty prezes ZUS w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Portal DG.pl o akcji Dzień Bezpłatnych Szkoleń

Portal DG.pl zaprasza na Dzień Bezpłatncyh Szkoleń w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Portal DG.pl o akcji Dzień Bezpłatnych Szkoleń

Super Uczelnia - Perspektywy o Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Prestiżowi partnerzy, atrakcyjne kierunki i bogate życie studenckie - tak miesięcznik edukacyny "Perspektywy" zaprezentował Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Super Uczelnia - Perspektywy o Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Tu studiują 6-latki - o Uniwersytetach Dziecięcych w Dzienniku Zachodnim

W piątkowym numerze Dziennika Zachodniego u (09.09.2016) ukazał się artykuł dotyczący sieci Dąbrowskich Uniwersytetów Dziecięcych. Czytelnicy regionalnych dodatków gazety mogli wygrać bezpłatne indeksy dla młodych naukowców.

czytaj więcej o Tu studiują 6-latki - o Uniwersytetach Dziecięcych w Dzienniku Zachodnim

Dzień Bezpłatnych Szkolnych w WSB - zaprasza portal Nasze Miasto

Portal NaszeMiasto.pl zaprasza na Dzień Bezpłatnych szkoleń do Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej,, które odbędą się w dniu 17 września.

czytaj więcej o Dzień Bezpłatnych Szkolnych w WSB - zaprasza portal Nasze Miasto

Ekspert WSB - prof. Jadwiga Stawnicka o mapie bezpieczeństwa i praktycznych badaniach studentów Bezpieczeństwa narodowego

Prof. Jadwiga Stawnicka z Katedry Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego WSB, opiniuje mapę bezpieczeństwa Katowic dla Gazety Wyborczej, zapowiadając projekt naukowy w tym obszarze, w który włączeni zostali studenci kierunku Bezpieczeństwo narodowe w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Ekspert WSB - prof. Jadwiga Stawnicka o mapie bezpieczeństwa i praktycznych badaniach studentów Bezpieczeństwa narodowego

Portal Senior.pl o Letniej Akademii Seniora

Portal Senior.pl zaprasza na zajęcia w ramach Letniej Akademii Seniora w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Portal Senior.pl o Letniej Akademii Seniora

W miesięczniku "Europerespektywy" o konferencji naukowej "Bezpieczna Europa - diagnoza i prognoza"

W dniu 12 maja w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się konferencja "Bezpieczna Europa: diagnoza i prognoza. Systemowe działanie w sytuacji kryzysowej " 

czytaj więcej o W miesięczniku "Europerespektywy" o konferencji naukowej "Bezpieczna Europa - diagnoza i prognoza"

Rola komunikacji rowerowej w zintegrowanym systemie transportowym miasta - konferencja w mediach

Europejskie i polskie standardy tworzenia dróg dla rowerów, uwarunkowania, które wpływają na realizację zintegrowanej polityki rowerowej, czynniki wpływające na popularyzację podróży rowerowych to tylko część tematów, jakie poruszane były podczas konferencji "Rola komunikacji rowerowej w zintegrowanym systemie transportowym miasta”.Wydarzenie odbyło się 09 czerwca 2016 roku.

czytaj więcej o Rola komunikacji rowerowej w zintegrowanym systemie transportowym miasta - konferencja w mediach

Dziennik Zachodni o unikalnej ofertcie studiów podyplomowych dla straży pożarnej

"W straży pożarnej nie wystarczy odpowiedni sprzęt. Najważniejsza jest dobrze zmotywowana i zarządzana grupa strażaków. Komenda Wojewódzka Straży Pożarnej w Katowicach jako pierwsza w Polsce finansuje strażakom studia podyplomowe, dzięki którym będą mogli później zarządzać grupą ludzi. W Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej utworzono kierunek zarządzanie zasobami ludzkimi dla straży pożarnej, a w zajęciach biorą udział strażacy z całego województwa śląskiego" - pisze Dziennik Zachodni

czytaj więcej o Dziennik Zachodni o unikalnej ofertcie studiów podyplomowych dla straży pożarnej

O Akademii Maluszka w Gazecie Wyborczej

Wykwalifikowane, troskliwe opiekunki, przyjazne otoczenie i elastyczne godziny, a przede wszystkim możliwość pozostawienia dziecka na kilka godzin także w weekend. Na maluchy w wieku od 1 do 3 lat czeka nowy żłobek - pisze Gazeta Wyborcza o nowym projekcie Uczelni.

czytaj więcej o O Akademii Maluszka w Gazecie Wyborczej

Evigo.pl o porozumieniu WSB z Smart Technology Group

Branżowy portal evogo.pl zawierający informacje i o handlu internetowym w kraju, Europie i na świecie opisał porozumienie jakie zawarła Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej z Smart Technology Group. Efektem porozumienie będzie Smart RFID Lab – inicjatywa naukowo-badawcza, pozwalająca studentom brać udział w tworzeniu rozwiązań w oparciu o technologię RFID.

czytaj więcej o Evigo.pl o porozumieniu WSB z Smart Technology Group

Branżowe media o pierwszych studiach MBA dla kadry firm wodociągowo-kanalizacyjnych

Jak podnosić jakość w branży? W którym kierunku rozwijać i modernizować przedsiębiorstwo? Czym jest optymalizacja procesów zarządzania w branży wod-kan? To pytania, na które poznają odpowiedzi słuchacze studiów MBA dla menagmentu i pracowników firm wodociągowych. O pierwszych takich studiach podyplomowych w Polsce szeroko pisze branżowa prasa.

czytaj więcej o Branżowe media o pierwszych studiach MBA dla kadry firm wodociągowo-kanalizacyjnych

Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych - publikacje medialne

W sobotę 19 września w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych w ramach, które zapraszamy wszystkich chętnych na bezpłatne, certyfikowane warsztaty. O atrakcyjnej ofercie Uczelni pisały największe portale internetowe, lokalne dzienniki. O bezpłatnych kursach prowadzonych przez znanych i cenionych ekspertów donosiły również popularne rozgłośnie radiowe.

czytaj więcej o Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych - publikacje medialne 

Nasi partnerzy