Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Mała Akademia Reklamy - zdobądź bezpłatne zaproszenie na warsztaty

Współczesny świat przesycony jest reklamami. Z telewizji, gazet, serwisów internetowych, ale także lokalnych sklepików docierają do nas komunikaty, które – choć zwykle nie zdajemy sobie z tego sprawy -  wywierają istotny wpływ na nasze życie. Nawet dorosłym trudno jest oprzeć się pułapkom, które zastawiają na nas specjaliści ds. marketingu. A dzieci… dzieci w nie po prostu wierzą. 

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest 16 miejsc na warsztaty - Mała Akademia Reklamy (czwartki, 15 i 22 grudnia).

W trakcie warsztatów przygotowanych dla małych studentów przyjrzymy się bliżej konstrukcji i mechanizmowi reklamy. Podczas zajęć dzieci dowiedzą się, czym jest komunikat, do kogo ma trafić reklama i jaki może być jej cel. Dzieci dowiedzą się, jakich sztuczek używają specjaliści od marketingu, by namówić nas do kolejnych zakupów. Uczestnicy zajęć będą także mieli okazję przygotować własne projekty reklam – ulotek, plakatów, ogłoszeń, dzięki czemu utrwalą zdobyte wcześniej informacje.


Zajęcia bezpłatne, odbędą się w Dąbrowie Górniczej w czwartek 15 grudnia (część 1) i 22 grudnia (część 2), godz. 17.00 – 18.00 (WSB w Dąbrowie Górniczej, ul. Cieplaka 1c, sala 121). 
Liczba miejsc w grupie: 16; o przyjęciu do grupy warsztatowej i bezpłatnym uczestnictwie w dwóch częściach warsztatów, decyduje wygrana w konkursie pt. „Moja ulubiona reklama”.

Prosimy o wykonanie plakatu/rysunku, przedstawiającego ulubioną reklamę studentki/studenta Uniwersytetu Dziecięcego (lub taką, która go zainteresowała, zaciekawiła, przyciąga uwagę). Prace będą omawiane podczas warsztatów. 


Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: agiertler@wsb.edu.pl. W treści wiadomości prosimy podać imię i nazwisko dziecka, miasto, w którym dziecko uczęszcza na Uniwersytet Dziecięcy, numer telefonu oraz adres e- mail rodzica. Do wiadomości prosimy dołączyć zdjęcie dziecka trzymającego swoją pracę.

 

O udziale dziecka w warsztatach decydować będzie kolejność nadesłanych zgłoszeń. Wygrywa 16 pierwszych zgłoszeń
 
W warsztatach mogą wziąć udział wyłącznie studenci Uniwersytetów Dziecięcych WSB.
 
Warsztaty Mała Akademia Reklamy finansowane są ze środków Biblioteki Akademickiej WSB.

 

Zajęcia poprowadzą:

- mgr Anna Giertler, posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu, doktorantka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowy Górniczej, od 2011 roku Koordynator Uniwersytetów Dziecięcych WSB, autorka artykułów poświęconych m.in. dzieciom i reklamie (m.in. „Dzieci i młodzież jako konsumenci – obszary odpowiedzialności marketingu na rynku produktów dla dzieci” Zeszyty Naukowe Wyższej Szkoły Humanitas. Zarządzanie 2016, nr 2), prywatnie mama dwójki dzieci.

 

- Katarzyna Łopacińska, z wykształcenia pedagog, z zamiłowania podróżniczka, od 2012 do 2016 roku Koordynator Uniwersytetów Dziecięcych WSB, organizator licznych projektów skierowanych do dzieci i młodzieży, m.in. Akademii Młodego Przedsiębiorcy w Częstochowie, Otwartego Turnieju Debat Oksfordzkich, koordynator licznych eventów promujących Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej.
 
Przypominamy, że w warsztatach Uniwersytetów Dziecięcych WSB dzieci uczestniczą samodzielnie (rodzice oczekują na dzieci na zewnątrz sali).

 

Prosimy Państwa o punktualne przyprowadzanie dzieci na zajęcia oraz punktualne odbieranie dzieci po zajęciach z sali wykładowej. 

 

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!