Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Local Training Course - ciekawe szkolenia dla studentów.

Local Training CourseMyślisz o tym aby zrealizować swój własny projekt, ale nie wiesz od czego zacząć? Posiadasz zdolności przywódcze i chcesz efektywnie zarządzać pracą grupy? A może lubisz pisać teksty, interesuje Cię grafika lub pozyskiwanie funduszy? Jeśli tak, to szkolenie Local Training Course jest właśnie dla Ciebie!

 

Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. nadzw. dr  Zdzisława Dacko-Pikiewicz objęła patronatem honorowym inicjatywę organizowaną przez AEGEE.

AEGEE Katowice proponuje Ci dwupoziomowe szkolenie LTC, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów HR, FR i PR, a także doświadczonych tutorów, w terminie 9 - 11 grudnia 2011r. w Dąbrowie Górniczej - Błędowie (Eurocamping).

 

Jeśli nie masz doświadczenia poziom pierwszy pozwoli Ci zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, jeśli natomiast znasz podstawy - poziom drugi pogłębi i poszerzy wachlarz Twoich kompetencji. Uczestnicząc w I stopniu LTC bierzesz udział w zajęciach z zakresu komunikacji, otrzymujesz kompleksową wiedzę jak zarządzać projektem - poznajesz techniki pozyskiwania funduszy, tworzenia oferty sponsorskiej i budżetu, dowiadujesz się jak zredagować opis projektu i notatkę prasową, jak przygotować logo i plakat. Podczas II poziomu pod okiem specjalistów z kręci się! events przyswajasz m.in. techniki motywacyjne, autoprezentacji i wystąpień publicznych, ćwiczysz sztukę negocjacji, a także ewaluację projektów.

 

Aplikacje przyjmowane są na stronie www.aegeekatowice.org/ltc do dnia 25 listopada 2011r.

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu z koordynatorami projektu: Łukasz Krawiec (793 015 575), Piotr Hodur (517 551 064

 

 

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy