Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy! 

 

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

 
 
 
 
 
 

Letni Program Stażowy w Linkhouse.

Wakacje to nie tylko czas odpoczynku ale też czas dający szansę na zdobycie nowych doświadczeń zawodowych. Taką możliwość daje program stażowy w Linhouse.

 

Atrakcyjna praktyczna forma nauki bez rezygnowania z wakacyjnego wypoczynku. W ramach 3-miesięcznego płatnego stażu firma oferuje 2 tygodnie urlopu, który możesz przeznaczyć na wymarzone wakacje.

Kto może wziąć udział?

Trzy podstawowe wymogi stawiane kandydatom to znajomość co najmniej jednego języka obcego w stopniu biegłym, duża chęć do nauki oraz pozytywne nastawienie!


Gdzie, kiedy, co i po co?

Praca – w biurze w Katowicach przy al. Korfantego 2. Sam staż będzie trwał od 1 lipca do 28 września. W sierpniu i wrześniu uczestnikom przysługują 2 tygodnie płatnego urlopu (lipiec – nauka).


Aplikować należy do końca maja (chyba, że wcześniej zbierze się komplet uczestników, nie ma więc na co czekać). Wybranych kandydatów czeka telefonicznie zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną w  biurze pracodawcy. Informacje o przyjęciu (bądź nie) na staż kandydaci otrzymają najpóźniej  do 8 czerwca 2018.


Podczas stażu będziesz robić wszystko to, czym zajmują się inni pracownicy Linkhouse  pod czujnym okiem opiekunów:  obsługiwać social media, tworzyć treści na bloga, planować reklamy AdWords i FacebookAds, wysyłać mailingi, korespondować z kontrahentami i klientami, czuwać na realizacją zleceń.


Szczegółowe informacje: https://linkhouse.pl/LPS2018/

 

Po zakończeniu stażu najlepsi uczestnicy otrzymają propozycję podjęcia stałej pracy w Linkhouse!

 

Zapraszamy do aplikowania oraz życzymy powodzenia!

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl