Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

LEGO WeDo – zajęcia dla młodych architektów

Najmłodszych studentów Uniwersytetów Dziecięcych WSB zapraszamy na cykl warsztatów z legorobotyki LEGO WeDo, które odbędą się w Sosnowcu.

Zajęcia skierowane są do dzieci wieku 6-8 lat. Podczas zajęć dzieci pracują ze specjalnymi zestawami klocków i tabletami, budując coraz to bardziej skomplikowane maszyny i urządzenia. Zajęcia zaplanowano na czwartki 2, 9, 16 i 23 lutego (cykl 4 dwugodzinnych spotkań).  

Opis zajęć:

Zajęcia z klockami LEGO WeDo oparte są na wyselekcjonowanych ćwiczeniach, na których dzieci podejmują wyzwanie budowania nowoczesnych maszyn, poznają zasady ich działania i odkrywają fascynujący świat nauki. Dzieci podczas zajęć skonstruują m.in. podnośnik widłowy, batyskaf, samolot i wóz strażacki, a następnie zaprogramują ich działanie.

 

Prowadzący:

 

Nikodem Cofała jest instruktorem robotyki lego i codziennie zaraża swoja pasją dzieci. Uczy je budować konstrukcje z klocków i podłączać do układów elektrycznych. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Udowadnia dzieciom, że w zabawie z lego ogranicza nas tylko wyobraźnia. Praca z uczniami daje mu zadowolenie, dlatego zdecydował się na studia pedagogiczne na wydziale Psychologii i Nauk Społecznych Akademii Krakowskiej. Otwarty umysł, zamiłowanie do robotyki i mechaniki pozwalają mu robić to, co kocha - rozwijać w dzieciach kreatywne myślenie.

 

 

Terminy: zajęcia odbędą się 2.02, 9.02, 16.02 i 23.02 2017 roku w godzinach 17.00- 19.00

Miejsce: laboratorium LEGO LAB w siedzibie Baby Planet w Sosnowcu przy ul. 3-go Maja 14.

Koszt: 200zł/ 4 spotkania


Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwacje on-line: KLIKNIJ TUTAJ

 

 

 

Warunki uczestnictwa:

 

Grupa może liczyć maksymalnie 12 osób.

O przyjęciu do grupy warsztatowej decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o wypełnienie krótkiej rejestracji on-line.

W przypadku rezygnacji z warsztatów prosimy o informacje telefoniczną: 32 295 93 15

 

Opłatę należy wnieść do 3 dni od rezerwacji miejsca na zajęciach. 

Dane do przelewu: 

UWAGA! Prosimy o wpłatę na numer konta Fundacji Let s Go w Sosnowcu: 

04 2490 0005 0000 4600 6059 1889.

W tytule przelewu należy wpisać nazwę zajęć "LEGO WeDo, nazwa Uniwersytetu, do którego należy dziecko oraz imię i nazwisko Studenta". Potwierdzenie dokonania opłaty proszę przesłać na adres: biuro@babyplanet.edu.pl.

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!