Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Łazy

Artykuły

Studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach poznali najdziwniejsze „Instrumenty Świata”

Podczas ostatniego wykładu, który odbył się 22 kwietnia 2017 roku, pan dr Łukasz Wróblewski zaprezentował dzieciom bogatą kolekcję oryginalnych instrumentów, sprowadzonych przez niego z ponad 80 krajów świata. 

czytaj więcej o Studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach poznali najdziwniejsze „Instrumenty Świata”

Na najbliższym wykładzie dr Wróblewski przybliży studentom "Instrumenty Świata"

22 kwietnia 2017 roku o godzinie 9.30 w Uniwersytecie Dziecięcym w Łazach odbędzie się wykład pt. „Instrumenty Świata”. Pan dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentuje studentom instrumenty muzyczne z całego świata oraz opowie, jak są zbudowane i jaką rolę pełnią w danym społeczeństwie.

czytaj więcej o Na najbliższym wykładzie dr Wróblewski przybliży studentom "Instrumenty Świata"

Zapraszamy do zwiedzania "Fabryki zwanej organizmem"

11 marca 2017 roku o godzinie 9.30 w Uniwersytecie Dziecięcym w Łazach odbędzie się wykład pt. „Fabryka zwana organizmem”, który zostanie poprowadzony przez Pana dr hab. Armanda Cholewkę.

czytaj więcej o Zapraszamy do zwiedzania "Fabryki zwanej organizmem"

"Pogadaj z gadem", czyli wykład specjalny z udziałem zwierząt

W sobotę, 18 lutego 2017 roku o godzinie 9.30 Zespole Szkół nr 1 w Łazach odbędzie się kolejny wykład pt. „Pogadaj z gadem”

czytaj więcej o "Pogadaj z gadem", czyli wykład specjalny z udziałem zwierząt

"Mali architekci, niezwykłe budowle"- zapraszamy na kolejny wykład

Zapraszamy na kolejny wykład w ramach Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach, który odbędzie się już w tę sobotę, 4 lutego 2017 r. o godz. 9.30.

czytaj więcej o "Mali architekci, niezwykłe budowle"- zapraszamy na kolejny wykład

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach pt. "Jak zostać badaczem?", które  odbędą się 1.02.2017 roku w Łazach w ramach projektu "Galaktyka Talentów". Zajęcia współfinansowane są ze środków Miniesterstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Zajęcia zostaną poprowadzone przez pana dr hab. Armanda Cholewkę.

czytaj więcej o Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Zapraszamy na kolejny wykład w UDŁ

Serdecznie zapraszamy na wykład  Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach, który odbędzie się 14 stycznia 2017 r. o godzinie 9.30 w Zespole Szkół nr 1 w Łazach.

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejny wykład w UDŁ

"Jak powstało życie na Ziemi?" Zapraszamy na kolejny wykład

Wszystkich studentów Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach zapraszamy na sobotni wykład pt. "Jak powstało życie na Ziemi?", który odbędzie się 17 grudnia 2016 r. o godz. 9.30.  Zajęcia poprowadzi pani dr Agata Jurkowska.

czytaj więcej o "Jak powstało życie na Ziemi?" Zapraszamy na kolejny wykład

W świecie planet- kolejny wykład przed nami

Zapraszamy na kolejny wykład, który odbędzie się 19 listopada  2016 r. Studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach wezmą udział w kolejnym wykładzie pt. "W świecie planet".  Spotkanie odbędzie się o godzinie 9.30 i zostanie poprowadzone przez mgr Martę Koplejewską.

czytaj więcej o W świecie planet- kolejny wykład przed nami

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 |


 

Nasi partnerzy