Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Kristopher Sanchez, przedstawiciel Gubernatora Nevady gościem WSB

Dyrektor Biura Gubernatora Stanu Nevada Kristopher Sanchez przyjechał do Polski promować potencjał regionu oraz polsko-amerykańską współpracą gospodarczą. W dniu 14 lutego 2017 roku Kristopher Sanchez odwiedził Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Przedstawicielowi Stanu Nevada towarzyszli m.in.: John Petkus - Konsul Honorowy RP w stanie Nevada, prof. Stanisław Brzeziński, Redaktor Naczelny Przegląd TNOiK, Drzazga Beata, Prezes Zarządu BetaMed S.A, Ambasador Stanu Nevada w Polsce.

 

W spotkaniu z przedstawicielami władz Uczelni, partnerami biznesowymi, samorządowymi oraz studentami i uczniami szkół partnerskich spotka się z władzami Uczelni oraz wygłosił wykład pt. Transforming Nevada from economic recovery to innovation-based growth.

 

Wizyta będzie okazją do omówienia najważniejszych problemów gospodarczych w Polsce oraz w Stanach Zjednoczonych, wyzwań ekonomicznych oraz najważniejszych wyzwań stojących przed Europą i Ameryką. 

 

/asz, 14.02.2017/

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy